Top Rental

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm wynajmujących urządzenia IT, AV oraz multimedia. Nasza oferta jest kompleksowa i nie ogranicza się tylko do wypożyczeń - zapewniamy wsparcie od etapu analizy potrzeb klienta, po obsługę eventów i wydarzeń (montaż i demontaż sprzętu, obsługa techniczna w trakcie trwania imprezy).

Możemy pochwalić się współpracą między innymi z UEFA (ME 2012 w piłce nożnej), Samsungiem, Forum Gospodarczym w Krynicy, Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji czy Światowymi Dniami Młodzieży 2016. Realizowaliśmy wypożyczenia sprzętu i usługi dodatkowe zarówno na terenie kraju, jak i poza nim (np. w trakcie targów CeBIT w Hanowerze). Z naszych usług korzystali organizatorzy takich imprez jak Festiwalami Nowe Horyzonty, American Film Festival, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Gala Grand Press, Gala Effie, Krakowski Festiwal Filmowy. Ale nasi Klienci to także dziesiątki małych i średnich przedsiębiorstw, agencji reklamowych i eventowych, firm szkoleniowych, technologicznych i wiele, wiele innych.

Wynajem sprzętu IT i AV
Pożyczamy między innymi: laptopy i stacje robocze oraz komputery firmy Apple; tablety wszystkich wiodących producentów; monitory dotykowe, ściany i podłogi interaktywne; monitory LED, LCD oraz plazmowe; ściany wideo o niemal dowolnym rozmiarze w różnych formach zabudowy; serwery, peryferia i wiele, wiele innych.

Wynajmujemy praktycznie dowolną ilość sprzętu, na dowolny czas (od jednego dnia) na terenie całej Polski oraz większości krajów Europy.

Obsługa techniczna eventów oraz wydarzeń
Wynajem sprzętu to nie wszystko! Zapewniamy także kompleksową obsługę techniczną i technologiczną konferencji i wydarzeń specjalnych. Świadczymy także usługi doradcze i podpowiadamy jakich technologii i rozwiązań użyć, aby Państwa event wypadł jak najlepiej. Nasi pracownicy na miejscu zadbają o montaż i demontaż sprzętu, a także obsługę podczas trwania imprezy.

Wynajem długoterminowy
Wynajem lub leasing są znakomitymi alternatywami dla tradycyjnych zakupów technologii informatycznych. Pozwalają obniżyć próg wejścia w posiadanie zaawansowanych rozwiązań IT, zapewniają równomierne rozłożenie wydatków w okresie używania sprzętu, dają możliwość przeznaczenia środków finansowych na inne cele inwestycyjne. Top Rental oferuje wynajem długoterminowy na okres od 12 do 36 miesięcy.

Sprzedaż sprzętu używanego
Oferowane przez nas urządzenia pochodzą albo z puli sprzętu wykorzystywanego do wypożyczeń krótkoterminowych lub też są to urządzenia poleasingowe. W każdym przypadku gwarantujemy nienaganny stan techniczny i wizualny sprzedawanego sprzętu. Każde urządzenie objęte jest gwarancją Top Rental (3-6 m-cy) lub też w wielu przypadkach obowiązuje dla niego gwarancja producenta.
 

Wiadomości powiązane z Top Rental

Wsparcie dla biznesu: wynajem monitorów i ekranów

20 października 2016
Mówi się, że jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów, a jeden film ma większą moc oddziaływania ...

Wynajem komputerów i laptopów

8 września 2016
Co jest lepsze: wypożyczenie sprzętu IT, w tym przypadku laptopów lub komputerów, czy może ...

Top Rental Partnerem portalu Horecanet.pl

16 czerwca 2016
Do grona Partnerów najważniejszego portalu branży HoReCa dołączyła firma Top Rental. „Partnerstwo ...

http://trckrdrav.wlmedia.pl/trckrdr.php?id=kDYjV6ioKFb3M3TwN3vG +48 12 399-45-02 Kupa 3/12
31-057 Kraków, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.