Strona główna » Partnerzy » NIVONA- z pasji do kawy

NIVONA- z pasji do kawy

NIVONA to niemiecka firma, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy. Dystrybutorem NIVONY w Polsce jest firma AGED.

Wyobraź sobie, że rano dostajesz kawę z rąk najlepszego baristy. Marzenie, prawda? Idealnie spienione mleko, aromat budzący do życia przed pierwszym łykiem i smak, o którym nie można zapomnieć. Okazuje się, że od teraz jest to możliwe. Ekspresy Nivona CafeRomatica posiadają system Aroma Balance. Pozwala on uwolnić z ziaren kawy alternatywne smaki i uzyskać jakość kawy jak z ekspresu kolbowego, za naciśnięciem jednego przycisku. To właśnie jest Barista in a box, czyli odpowiedź marki Nivona na indywidualne potrzeby miłośników kawy.Szwajcarskie mechanizmy połączone z niemiecką koncepcją i technicznym know-how sprawiają, że marka NIVONA prezentuje najwyższą jakość.
 

W pełni automatyczne ekspresy do kawy NIVONA pozwalają na przygotowanie perfekcyjnej kawy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem kawy tradycyjnej, entuzjastą espresso czy kaw mlecznych - wśród pięciu dostępnych serii z pewnością znajdziesz swój ulubiony model.NIVONA CafeRomatica 1030 do przestrzeni biurowej. 
 

Model NIVONA CafeRomatica 1030 jest większy, szybszy i wyposażony w najnowocześniejszą technologię taką jak System Aroma Balance. Technika ta wydobywa maksymalną dawkę aromatu i precyzyjnie określoną ekstrakcję. Zmienia ciśnienie, przepustowość i czas obiegu gorącej wody w świeżo mielonej kawie. W zależności od prędkości przepływu wody system wydobywa różne warianty smaku. Dynamiczny z kwaskowato – owocową nutą o przyjemnym aromacie. Stały ze słodko – gorzkim twistem. Intensywny z  wyczuwalną goryczą. Po naciśnięciu funkcji OneTouch Spumatore Duo szybko uzyskamy dwie filiżanki pysznego cappuccino jednocześnie. Ten model oprócz standardowych przepisów na kawę zapamiętuje do 18 spersonalizowanych receptur kawowych dla kolegów, pracowników i klientów.Ekspres sterowany smartfonem
 

Zintegrowany w ekspresie Bluetooth umożliwia parzenie kawy za pośrednictwem smartfona, przy wykorzystaniu aplikacji Nivona-App. Dodatkowo, ekspres ma cichy stożkowy młynek z hartowanej stali oraz posiada funkcję automatycznego programu czyszczenia.
***

Więcej informacji na stronie: http://www.nivona.pl
 

Wiadomości powiązane z NIVONA- z pasji do kawy

Mistrz Polski Baristów poleca ekspresy Nivona

7 czerwca 2018
Marcin Rusnarczyk, Mistrz Polski Baristów został ambasadorem ekspresów do kawy marki Nivona. ...

Przepis na idealną kawę

30 maja 2018
Dodaje energii, poprawia nastrój, a pita z umiarem ma korzystny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego ...

Nivona w gronie Partnerów Horecanet.pl

9 maja 2018
Marka ekspresów do kawy Nivona, której dystrybutorem w Polsce jest firma AGED została Partnerem ...

Aged wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016

26 października 2016
Oferująca ekskluzywne urządzenia gastronomiczne oraz wyposażenie dla hoteli firma Aged zaprezentuje ...
więcej wiadomości o NIVONA- z pasji do kawy...
http://www.aged.com.pl/ 222 440 430 Milenium Logistic Park, ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE