Strona główna » Partnerzy » NIVONA- z pasji do kawy

NIVONA- z pasji do kawy

NIVONA to niemiecka firma, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy. Dystrybutorem NIVONY w Polsce jest firma AGED.

Wyobraź sobie, że rano dostajesz kawę z rąk najlepszego baristy. Marzenie, prawda? Idealnie spienione mleko, aromat budzący do życia przed pierwszym łykiem i smak, o którym nie można zapomnieć. Okazuje się, że od teraz jest to możliwe. Ekspresy Nivona CafeRomatica posiadają system Aroma Balance. Pozwala on uwolnić z ziaren kawy alternatywne smaki i uzyskać jakość kawy jak z ekspresu kolbowego, za naciśnięciem jednego przycisku. To właśnie jest Barista in a box, czyli odpowiedź marki Nivona na indywidualne potrzeby miłośników kawy.Szwajcarskie mechanizmy połączone z niemiecką koncepcją i technicznym know-how sprawiają, że marka NIVONA prezentuje najwyższą jakość.
 

W pełni automatyczne ekspresy do kawy NIVONA pozwalają na przygotowanie perfekcyjnej kawy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem kawy tradycyjnej, entuzjastą espresso czy kaw mlecznych - wśród pięciu dostępnych serii z pewnością znajdziesz swój ulubiony model.NIVONA CafeRomatica 1030 do przestrzeni biurowej. 
 

Model NIVONA CafeRomatica 1030 jest większy, szybszy i wyposażony w najnowocześniejszą technologię taką jak System Aroma Balance. Technika ta wydobywa maksymalną dawkę aromatu i precyzyjnie określoną ekstrakcję. Zmienia ciśnienie, przepustowość i czas obiegu gorącej wody w świeżo mielonej kawie. W zależności od prędkości przepływu wody system wydobywa różne warianty smaku. Dynamiczny z kwaskowato – owocową nutą o przyjemnym aromacie. Stały ze słodko – gorzkim twistem. Intensywny z  wyczuwalną goryczą. Po naciśnięciu funkcji OneTouch Spumatore Duo szybko uzyskamy dwie filiżanki pysznego cappuccino jednocześnie. Ten model oprócz standardowych przepisów na kawę zapamiętuje do 18 spersonalizowanych receptur kawowych dla kolegów, pracowników i klientów.Ekspres sterowany smartfonem
 

Zintegrowany w ekspresie Bluetooth umożliwia parzenie kawy za pośrednictwem smartfona, przy wykorzystaniu aplikacji Nivona-App. Dodatkowo, ekspres ma cichy stożkowy młynek z hartowanej stali oraz posiada funkcję automatycznego programu czyszczenia.
***

Więcej informacji na stronie: http://www.nivona.pl
 

Wiadomości powiązane z NIVONA- z pasji do kawy

Nivona w gronie Partnerów Horecanet.pl

9 maja 2018
Marka ekspresów do kawy Nivona, której dystrybutorem w Polsce jest firma AGED została Partnerem ...

Aged wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016

26 października 2016
Oferująca ekskluzywne urządzenia gastronomiczne oraz wyposażenie dla hoteli firma Aged zaprezentuje ...

Dyson Airblade wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016

21 września 2016
Brytyjska marka nowoczesnych oraz innowacyjnych suszarek do rąk Dyson Airblade dołączyła ...

Lanwar i Aged wystawcami Profit Hotel 2015

29 maja 2015
Firma Lanwar, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków i galanterii hotelowej ...
www.aged.com.pl 222 440 430 Milenium Logistic Park, ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.