Strona główna Wiadomości 2012 maj 10 Pierwsza Chińska Patelnia we franczyzie
REKLAMA

Ruszył lokal sieci w Inowrocławiu

Pierwsza Chińska Patelnia we franczyzie

Horecanet.pl, 10 maja 2012

Sieć Chińska Patelnia otworzyła swój pierwszy lokal poza Bydgoszczą. Nowa placówka została uruchomiona w Inowrocławiu, przy ulicy 3-go Maja 2. Jest to także pierwszy lokal sieci działający na zasadach franczyzy.

Autor: Chińska Patelnia

Pierwsze lokale pod szyldem Chińska Patelnia powstały w 2006 roku. Aktualnie w ramach sieci działa 15 placówek, w tym 10 stałych i pięć sezonowych znajdujących się w nadmorskich miejscowościach

Całoroczne lokale sieci funkcjonują w Bydgoszczy (przy pl. Weyssenhoffa 9, ul. Szpitalnej 3, ul. Glinki 31 D, al. Powstańców Wielkopolskich 15, ul. M. Skłodowskiej-Curie 24, ul. Śniadeckich 38 oraz ul. Długiej 76 i 1) oraz w Inowrocławiu (ul. 3-go Maja 2).

Jak przyznała w rozmowie z portalem Horecanet.pl Katarzyna Łaz, właścicielka sieci Chińska Patelnia, sieć planuje wyjść poza teren Bydgoszczy i chce rozpocząć współpracę z partnerami głównie na terenie czterech województw Polski – mazowieckiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Obecnie działające restauracje sieci są lokalami wolnostojącymi, jednak jak przyznaje Katarzyna Łaz, firma otwarta jest także na otwieranie kolejnych placówek również na terenie centrów handlowych.

Lokale Chińskiej Patelni powinny mieć co najmniej 30 mkw. Na przygotowanie restauracji trzeba przeznaczyć od 35 do 70 tys. zł, natomiast opłata wstępna wynosi 6 tys. zł. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu lokalu, otrzymają materiały reklamowe, przejdą także szkolenie produktowe oraz z zakresu obsługi klienta.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE