Strona główna Wiadomości 2012 maj 10 Pierwsza Chińska Patelnia we franczyzie
REKLAMA

Ruszył lokal sieci w Inowrocławiu

Pierwsza Chińska Patelnia we franczyzie

Horecanet.pl, 10 maja 2012

Sieć Chińska Patelnia otworzyła swój pierwszy lokal poza Bydgoszczą. Nowa placówka została uruchomiona w Inowrocławiu, przy ulicy 3-go Maja 2. Jest to także pierwszy lokal sieci działający na zasadach franczyzy.

Autor: Chińska Patelnia

Pierwsze lokale pod szyldem Chińska Patelnia powstały w 2006 roku. Aktualnie w ramach sieci działa 15 placówek, w tym 10 stałych i pięć sezonowych znajdujących się w nadmorskich miejscowościach

Całoroczne lokale sieci funkcjonują w Bydgoszczy (przy pl. Weyssenhoffa 9, ul. Szpitalnej 3, ul. Glinki 31 D, al. Powstańców Wielkopolskich 15, ul. M. Skłodowskiej-Curie 24, ul. Śniadeckich 38 oraz ul. Długiej 76 i 1) oraz w Inowrocławiu (ul. 3-go Maja 2).

Jak przyznała w rozmowie z portalem Horecanet.pl Katarzyna Łaz, właścicielka sieci Chińska Patelnia, sieć planuje wyjść poza teren Bydgoszczy i chce rozpocząć współpracę z partnerami głównie na terenie czterech województw Polski – mazowieckiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Obecnie działające restauracje sieci są lokalami wolnostojącymi, jednak jak przyznaje Katarzyna Łaz, firma otwarta jest także na otwieranie kolejnych placówek również na terenie centrów handlowych.

Lokale Chińskiej Patelni powinny mieć co najmniej 30 mkw. Na przygotowanie restauracji trzeba przeznaczyć od 35 do 70 tys. zł, natomiast opłata wstępna wynosi 6 tys. zł. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu lokalu, otrzymają materiały reklamowe, przejdą także szkolenie produktowe oraz z zakresu obsługi klienta.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.