Strona główna Wiadomości 6 Pierwszy North Fish easy już otwarty
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Pierwszy North Fish easy już otwarty

Horecanet.pl, 6 grudnia 2017

To już 40. restauracja sieci. Lokal usytuowany jest w Centrum Handlowym Toruń Plaza i jest to pierwszy punkt w nowym formacie North Fish easy, gdzie elementami wyróżniającymi są uproszczone menu i szybkość realizacji zamówień.

Pierwszy North Fish easy już otwarty

Autor:

W ofercie North Fish easy znajdują się produkty znane już w sieci, takie jak łosoś norweski, dorsz czarny czy halibut, pyszne zupy, kanapki, świeże smoothies, naturalne lemoniady, a także możliwość dobrania dodatków zimnych w formule „Nałóż ile chcesz.”

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwsza lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 40 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

W lutowym wydaniu czasopisma Nowości Gastronomicznych
ekskluzywny wywiad z prezesem North Food Szymonem Adamczukiem

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.