Strona główna Wiadomości luty 15 Pierwszy Starbucks na Tarchominie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Pierwszy Starbucks na Tarchominie

Horecanet.pl, 15 lutego 2017

Kolejne marki dołączają do portfolio najemców Galerii Północnej. Tym razem ucieszą się miłośnicy kawy, którzy będą mogli udać się do lokalu Starbucks. Kawiarnia wynajmie 173 mkw. powierzchni. Będzie miała dodatkowe wejście wprost z ulicy, co ułatwi skorzystanie z oferty. Do dyspozycji gości będzie także letni ogródek.

Autor:

Kolejne marki dołączają do portfolio najemców Galerii Północnej. Tym razem ucieszą się miłośnicy kawy, którzy będą mogli udać się do lokalu Starbucks. Kawiarnia wynajmie 173 mkw. powierzchni. Będzie miała dodatkowe wejście wprost z ulicy, co ułatwi skorzystanie z oferty lokalu śpieszącym do pracy Białołęczanom. Do dyspozycji gości będzie także letni ogródek.

Starbucks to już czwarta po KFC, Pizza Hut i Burger King marka zarządzana przez AmRest, która pojawi się w powstającym na Tarchominie centrum handlowym. Koncern założony w 1971 w Seattle posiada dziś około 25 tys. kawiarni w 72 krajach. Pierwszy lokal w Polsce został uruchomiony w kwietniu 2009 roku w Warszawie. Dziś jest ich ponad 50. Kawiarnia w Galerii Północnej będzie pierwszą w tej części stolicy.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

W kawiarniach Starbucks mieszkańcy Zachodniej Białołęki znajdą szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak Caffè Latte, Caffè Mocha czy Cappuccino oraz specjalnych sezonowych propozycji przygotowywanych przez baristów. Klienci Starbucks mogą wybierać spośród kilkunastu rodzajów najwyższej jakości kaw ziarnistych 100 proc. arabica o różnym profilu palenia (kawy lekko, średnio i mocno palone), pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku.
Menu Starbucks obejmuje również napoje nie zawierające kawy, szereg wypieków i ciastek, a także przekąsek przygotowanych specjalnie na śniadanie, lunch czy deser. Są wśród nich kanapki, wrapy, quiche, sałatki, bajgle, ciasta, muffiny oraz inne smakołyki.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.