Strona główna Wiadomości Pierwszy w Polsce Johnny Rockets otwarty
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Pierwszy w Polsce Johnny Rockets otwarty

Horecanet.pl, 16 stycznia 2018

320 restauracji, ponad 30 lat doświadczenia i jedyny w swoim rodzaju, oryginalny smak Ameryki – to właśnie Johnny Rockets. Znana na całym świecie sieć właśnie otworzyła pierwszy lokal w Polsce na warszawskim Lotnisku Chopina.

Autor: Johnny Rockets

Johnny Rockets to amerykańska sieć restauracji z ponad 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, która oferuje proste, smaczne i ponadczasowe dania. Przygotowywane na zamówienie hamburgery, chrupiące frytki, świeże kanapki oraz pyszne i ręcznie robione shake'i to tylko niektóre z pozycji wyjątkowego menu. Znakiem rozpoznawczym restauracji jest nie tylko znakomita kuchnia prosto z USA, ale również uśmiechnięta obsługa, która buduje prawdziwie przyjazną, radosną atmosferę. Przystępne ceny i różnorodne menu gwarantują, że każdy z gości znajdzie w Johnny Rockets coś dla siebie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ

Pierwsza restauracja powstała w 1986 roku, dziś na pięciu kontynentach działa ich już ponad 320. Poza USA marka może pochwalić się lokalami m.in. na Bahamach, w Brazylii, Niemczech, Chile, Dubaju, Ekwadorze, Indiach, Kostaryce, Kuwejcie, Meksyku, Nigerii czy Pakistanie. Teraz do listy ponad 25 państw dołącza także Polska z nowym lokalem na Lotnisku Chopina w Warszawie.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.