Strona główna Wiadomości lipiec Piknik country w Zamku Kliczków
REKLAMA

Weekend w stylu western

Piknik country w Zamku Kliczków

Horecanet.pl, 11 lipca 2018

Wydarzenie powstało z myślą o miłośnikach i pasjonatach koni. Piknik rodzinny w stylu country odbędzie się 21 lipca (sobota) w Folwarku Książęcym w Kliczkowie.

Piknik country w Zamku Kliczków

Autor: Horecanet

Na wszystkich gości czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Między innymi będą to:  pokaz jazdy konnej w stylu western, Zawody Towarzyskie – Sportowy Rajd Konny, atrakcje dla dzieci i dorosłych – dmuchańce, festiwal grillowy, lokalni rzemieślnicy.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Wydarzenia ma na celu przenieść uczestników na Dziki Dolny Śląsk w Kliczkowie oraz pozwala im odkryć uroki Western City i posmakować prawdziwej kowbojskiej kuchni!
W programie przewidziano sportowy rajd konny. Organizatorem jest Zamek Kliczków oraz Klub Jeździecki Brawura. Opłaty wpisowe za udział w zawodach: zawody regionalne  – 200 zł, zawody towarzyskie – 100 zł, opłata za boks – 150 zł za zawody (boksy dostępne od godziny 10.00 sobota do 21.00 niedziela). Zgłoszenia są przyjmowane tylko pocztą elektroniczną, pod adresem: zamek@kliczków.com.pl tylko i wyłącznie na formularzu Polskiego Związku Jeździeckiego. Zgłoszenia muszą zawierać komplet informacji dotyczących zawodnika, konia i niezbędnych kwalifikacji do danych konkursów informacji na formularzu.

W Folwarku Książecym i w Zamku Kliczków istnieje możliwość rezerwacji noclegu. W tym pierwszym cena za nocleg ze śniadaniem od 99zl/os. lub z obiadokolacją, śniadaniem i ogniskiem integracyjnym (pieczenie kiełbasy) od 149zl/os. W Zamku Kliczków -  nocleg ze śniadaniem od 149zl/os. lub nocleg z obiadokolacją, śniadaniem i ogniskiem integracyjnym (pieczenie kiełbasy) od 199zl/os.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE