Strona główna Wiadomości listopad 28 Platforma, która wesprze biznes gastronomiczny
REKLAMA

Łatwiejsza procedura zakupowa

Platforma, która wesprze biznes gastronomiczny

Horecanet.pl, 25 listopada 2016

Horecalink.pl to platforma dla profesjonalnej gastronomii, która poza zaopatrzeniem kuchni oferuje wiele rodzajów i typów sprzętu dla branży HoReCa. Dla wielu Klientów naturalnym sposobem finansowania zakupów inwestycyjnych czy rozwojowych w ich restauracjach jest sięgnięcie po kredyt lub leasing bankowy.

Autor:

Częstą praktyką jest, że tworząc dla naszych Klientów indywidualne oferty, współpracujemy w „trójkącie” bank – Klient – Horecalink aby maksymalnie skrócić proces rozpatrywania wniosków leasingowych czy kredytowych i uczynić proces zakupu krótszym i łatwiejszym.

Kamieniem milowym w tym procesie było włączenie do naszej oferty bezpośredniego interfejsu do współpracy z LeaseLink, dzięki któremu procedura uzyskiwania leasingu stała się tak prosta, jak to tylko możliwe.

Po pierwsze, każde urządzenie czy sprzęt który można zakupić korzystając z leasingu ma teraz dwie etykiety cenowe: jedną, pokazującą cenę neto za dane urządzenie i drugą, pokazującą wysokość miesięcznej raty skalkulowanej online dla optymalnych parametrów umowy leasingu (okresu spłaty, pierwszej wpłaty, raty końcowej). Co ważne – w systemie (po naciśnięciu na etykietę z sugerowaną ratą leasingu) można zmieniać parametry umowy i dopasować ją do naszych potrzeb i oczekiwań.

Po drugie, w taki sposób uprościliśmy procedurę aplikowania i uzyskiwania leasingu, aby hasło „leasing w 15 minut” znaczyło dokładnie to, co powinno oznaczać. Sprzęt o wartości do 30.000PLN netto podlega uproszczonemu cyklowi oceny wiarygodności Klienta co pozwala na błyskawiczne przygotowanie umowy, zakup i dostawę sprzętu do miejsca jego użytkowania. W przypadku inwestycji większych niż 30.000PLN netto procedura wydłuża się zaledwie o jeden dodatkowy krok i realizowana jest nadal w bezprecedensowym na polskim rynku tempie.

Dzięki temu, standardowe procedury leasingowe, które spotkaliście Państwo do tej pory zastąpiliśmy aplikacją (on-line). Działa ona 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że zakup ma wartość co najmniej 1500PLN netto i kwalifikuje się do leasingu (co widać na horecalink.pl – etykiety z proponowaną ratą leasingu za konkretny sprzęt).

Zapraszamy do korzystania z serwisu horecalink.pl oraz korzystania z leasingu online. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE