Strona główna Wiadomości listopad 28 Platforma, która wesprze biznes gastronomiczny
REKLAMA

Łatwiejsza procedura zakupowa

Platforma, która wesprze biznes gastronomiczny

Horecanet.pl, 25 listopada 2016

Horecalink.pl to platforma dla profesjonalnej gastronomii, która poza zaopatrzeniem kuchni oferuje wiele rodzajów i typów sprzętu dla branży HoReCa. Dla wielu Klientów naturalnym sposobem finansowania zakupów inwestycyjnych czy rozwojowych w ich restauracjach jest sięgnięcie po kredyt lub leasing bankowy.

Autor:

Częstą praktyką jest, że tworząc dla naszych Klientów indywidualne oferty, współpracujemy w „trójkącie” bank – Klient – Horecalink aby maksymalnie skrócić proces rozpatrywania wniosków leasingowych czy kredytowych i uczynić proces zakupu krótszym i łatwiejszym.

Kamieniem milowym w tym procesie było włączenie do naszej oferty bezpośredniego interfejsu do współpracy z LeaseLink, dzięki któremu procedura uzyskiwania leasingu stała się tak prosta, jak to tylko możliwe.

Po pierwsze, każde urządzenie czy sprzęt który można zakupić korzystając z leasingu ma teraz dwie etykiety cenowe: jedną, pokazującą cenę neto za dane urządzenie i drugą, pokazującą wysokość miesięcznej raty skalkulowanej online dla optymalnych parametrów umowy leasingu (okresu spłaty, pierwszej wpłaty, raty końcowej). Co ważne – w systemie (po naciśnięciu na etykietę z sugerowaną ratą leasingu) można zmieniać parametry umowy i dopasować ją do naszych potrzeb i oczekiwań.

Po drugie, w taki sposób uprościliśmy procedurę aplikowania i uzyskiwania leasingu, aby hasło „leasing w 15 minut” znaczyło dokładnie to, co powinno oznaczać. Sprzęt o wartości do 30.000PLN netto podlega uproszczonemu cyklowi oceny wiarygodności Klienta co pozwala na błyskawiczne przygotowanie umowy, zakup i dostawę sprzętu do miejsca jego użytkowania. W przypadku inwestycji większych niż 30.000PLN netto procedura wydłuża się zaledwie o jeden dodatkowy krok i realizowana jest nadal w bezprecedensowym na polskim rynku tempie.

Dzięki temu, standardowe procedury leasingowe, które spotkaliście Państwo do tej pory zastąpiliśmy aplikacją (on-line). Działa ona 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że zakup ma wartość co najmniej 1500PLN netto i kwalifikuje się do leasingu (co widać na horecalink.pl – etykiety z proponowaną ratą leasingu za konkretny sprzęt).

Zapraszamy do korzystania z serwisu horecalink.pl oraz korzystania z leasingu online. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.