Strona główna Wiadomości Ponowne otwarcie Kaszubskiego Młyna
REKLAMA

Obiekt wznowił swoją działalność

Ponowne otwarcie Kaszubskiego Młyna

Horecanet.pl, 18 czerwca 2018

Restauracja zaprosi gości w swoje progi po raz kolejny. Po renowacji, obiekt zostanie ponownie otwarty. Kuchnia zacznie zerwować potrawy kaszubskie w nowoczesnej wersji, dania z krajów nadbałtyckich oraz wegetariańskie. Lokal wznowi działalność 22 czerwca, w samo południe.

Ponowne otwarcie Kaszubskiego Młyna

Autor: facebook

Restauracja Kaszubski Młyn, znajdująca się w miejscowości Wierzchucino (woj. pomorskie), poinformowała na początku marca, że jeszcze w tym roku ponownie będzie przyjmować gości. Lokal stawia na kuchnię tradycyjną, w nowoczesnym wydaniu oraz na wysoką jakość potraw z najlepszych surowców przygotowywanych według oryginalnych receptur.  Dla gości, którzy zarezerwują stolik na przyszły weekend (od piątku do niedzieli) przwidzidziano rabat w wysokości 10%, a dla wszystkich odwiedzających w tych dniach, aperitif od firmy.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Restauracja Kaszubski Młyn mieści się w budynku XIX-wiecznego młyna wpisanego w rejestr zabytków. Aktualnie dostępne wnętrza restauracyjne są efektem współczesnej adaptacji zabytkowych elementów. W szczegółach można dostrzec inspiracje tradycją regionu, gdzie motywem przewodnim staje się kultura kaszubska.

Nieopodal obiektu przepływa rzeka Struga Bychowska, a dodatkowym atutem jest widok na pobliski las, cisza oraz cztery wiszące tarasy.

W restauracji, goście będa mieli okazję zasmakować zarówno tradycyjnego rosołu, jak i czernniny. W ramach dania głównego czekają potrawy regionalne (np. pieczone udko z gęsi czy placek po kaszubsku), jak i wegetariańskie (np. gołąbki z kaszą pęczak). Lokal przygotował tez ofertę dla dzieci oraz domowe desery.

Restauracja organizuje teżimprezy okolicznościowe i eventy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE