Strona główna Wiadomości Port Praski: Trzy hotele, restauracje i kawiarnie
REKLAMA

Tylko u nas!

Port Praski: Trzy hotele, restauracje i kawiarnie

Horecanet.pl, 13 czerwca 2018

To jedna z największych inwestycji architektonicznych realizowanych w Europie. W Warszawie, w sąsiedztwie Stadionu Narodowego, Wisły, parków i licznych zabytków, powstaje Miasto Nowej Generacji. Zaoferuje m.in. bogatą ofertę gastronomiczną oraz trzy hotele.

Port Praski: Trzy hotele, restauracje i kawiarnie

Autor: Port Praski

Operatorem planowanych obiektów będzie firma Hotel Team Holding. Każdy z nich zaoferuje inną liczbę pokoi. Obecnie trwają prace przy rewitalizacji XIX-wiecznej kamienicy, która zostanie przekształcona na pięciogwiazdkowy, butikowy hotel z 99 pokojami.

Lokale przeznaczone pod usługi gastronomiczne zlokalizowane będą przede wszystkim przy głównych ulicach Portu Praskiego oraz w części nadbrzeżnej, choć praktycznie wszystkie budynki spełniają wymagania umożliwiające prowadzenie takiej działalności. W lokalach położonych wzdłuż mariny, klienci będą mogli wypić filiżankę kawy, a także zjeść lunch albo kolację. Nie chodzi tylko o mieszkańców samego Portu Praskiego, czy kilka tysięcy pracowników biur, które będę tutaj zlokalizowane, ale wszystkich mieszkańców Warszawy. W tej części miasta konkurencja pod względem dobrej i ciekawej oferty gastronomicznej wciąż jest niewielka.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Port Praski nie koncentruje się na konkretnej liczbie i miejscu wyznaczonym pod gastronomię. Inwestycja to miasto w mieście, nawiązujące układem urbanistycznym do centrum miasta. W prawie każdym lokalu może być kawiarnia lub restauracja. Inwestor dba, aby każdy mieszkaniec Warszawy znalazł tu lokal dla siebie.

Lokale usługowe w Porcie Praskim usytuowane są w nowoczesnych i oryginalnych budynkach o wysokim standardzie. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najemcom odpowiednią przestrzeń do prowadzenia działalności. Wielkość lokali oraz ich charakter jest zróżnicowany. Proponujemy lokale pod małe kafejki, poprzez średnie 100-metrowe lokale na konsumpcję „codzienną”, po lokale 300-metrowe i większe przeznaczone dla restauracji, pokazów kulinarnych etc. Przed każdym lokalem gastronomicznym będzie możliwość ustawienia ogródka, co dodatkowo zachęci klientów do odwiedzenia lokalu w sezonie letnim.

Tworząc ofertę gastronomiczną, Port Praski, chce nie tylko spełnić oczekiwania mieszkańców, ale także zachęcić wszystkich Warszawiaków do odwiedzenia tej części stolicy. Inwestor poszukuje najemców z sektora restauracyjnego i kawiarnianego, którzy idealnie wpiszą się w klimat tego miejsca.

Port Praski będzie łączyć ze sobą cztery wzajemnie przenikające się dzielnice o różnym przeznaczeniu: mieszkalną Starą Pragę, usługowo-handlowe Doki, biznesowe City oraz rekreacyjno-naukowy Park Mediów. Całość dopełnią portowe bulwary, skwery oraz rozległe tereny zielone dostępne dla wszystkich warszawiaków. Częściowo zrealizowana została już dzielnica mieszkalno-usługowa Stara Praga, której zabudowa, z jednej strony nawiązuje do tradycyjnych rozwiązań urbanistycznych, a z drugiej jest w pełni nowoczesna. Dzięki temu dzielnica jest komfortowym i przyjaznym dla mieszkańców miejscem. Obecnie dostępne są lokale usługowe na wynajem w sześciu budynkach: Latarnia, Port, Port II, Sierakowskiego 5, Sierakowskiego II, Sierakowskiego 4, ale także w budynkach będących jeszcze w fazie projektowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE