Strona główna Wiadomości Powstają nowe lokale Pankejk
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Powstają nowe lokale Pankejk

Horecanet.pl, 17 stycznia 2018

Nowy koncept firmy Mex Polska – oparty na dwóch podstawowych produktach: naleśnikach i plackach ziemniaczanych podawanych w różnych wariantach smakowych – wkrótce wzbogaci się o nowe punkty. Powstaną m.in. w Warszawie i Gdańsku.

Powstają nowe lokale Pankejk

Autor: Pankejk

Umowa na otwarcie restauracji Pankejk w stolicy została podpisana w dniu 11 grudnia 2017 roku. Nowy lokal marki będzie zlokalizowany w centrum miasta i ruszy w pierwszym kwartale br. Natomiast lokal przeznaczony na nowy Pankejk w Gdańsku mieści się w najatrakcyjniejszej części Starego Miasta. Uruchomienie planowane jest na drugi kwartał br.

Aktualnie w ramach sieci działają dwa punkty – w łódzkiej Manufakturze oraz w Poznaniu przy ul. Mielżyńskiego.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: GRUDZIEŃ 2017

Pankejk oparty jest na dwóch produktach: naleśnikach i plackach ziemniaczanych podawanych w wielu wariantach smakowych. Dodatkowo menu uzupełniono o sałatki, zupy i desery. W karcie napoi poza klasycznymi typu woda mineralna, cola, piwo, wino, kawa czy herbata pojawiły się napoje autorskie, takie jak m.in. różne smaki lemoniad, jogurtów, świeżo wyciskane naturalne soki warzywne i owocowe. Oferta dedykowana jest osobom młodym i nowoczesnym. Menu jest tak skomponowane, że oferuje dania odpowiednie na każdą porę dnia – proste i lekkie, mięsne i wegetariańskie, i, co istotne, w wyjątkowo przystępnych cenach. Nasz nowy koncept wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na miejsca nowoczesne, cechujące się – tak modnym dzisiaj – minimalizmem w wystroju, a jednocześnie oferującym tanie i zdrowe posiłki w relatywnie niskich cenach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE