Strona główna Wiadomości Powstają nowe lokale Pankejk
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Powstają nowe lokale Pankejk

Horecanet.pl, 17 stycznia 2018

Nowy koncept firmy Mex Polska – oparty na dwóch podstawowych produktach: naleśnikach i plackach ziemniaczanych podawanych w różnych wariantach smakowych – wkrótce wzbogaci się o nowe punkty. Powstaną m.in. w Warszawie i Gdańsku.

Powstają nowe lokale Pankejk

Autor: Pankejk

Umowa na otwarcie restauracji Pankejk w stolicy została podpisana w dniu 11 grudnia 2017 roku. Nowy lokal marki będzie zlokalizowany w centrum miasta i ruszy w pierwszym kwartale br. Natomiast lokal przeznaczony na nowy Pankejk w Gdańsku mieści się w najatrakcyjniejszej części Starego Miasta. Uruchomienie planowane jest na drugi kwartał br.

Aktualnie w ramach sieci działają dwa punkty – w łódzkiej Manufakturze oraz w Poznaniu przy ul. Mielżyńskiego.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: GRUDZIEŃ 2017

Pankejk oparty jest na dwóch produktach: naleśnikach i plackach ziemniaczanych podawanych w wielu wariantach smakowych. Dodatkowo menu uzupełniono o sałatki, zupy i desery. W karcie napoi poza klasycznymi typu woda mineralna, cola, piwo, wino, kawa czy herbata pojawiły się napoje autorskie, takie jak m.in. różne smaki lemoniad, jogurtów, świeżo wyciskane naturalne soki warzywne i owocowe. Oferta dedykowana jest osobom młodym i nowoczesnym. Menu jest tak skomponowane, że oferuje dania odpowiednie na każdą porę dnia – proste i lekkie, mięsne i wegetariańskie, i, co istotne, w wyjątkowo przystępnych cenach. Nasz nowy koncept wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na miejsca nowoczesne, cechujące się – tak modnym dzisiaj – minimalizmem w wystroju, a jednocześnie oferującym tanie i zdrowe posiłki w relatywnie niskich cenach.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.