Strona główna Wiadomości marzec Prezentujemy zespół Raffles Europejski Warsaw
REKLAMA

ŚWIATOWA PREMIERA! TYLKO U NAS!

Prezentujemy zespół Raffles Europejski Warsaw

Horecanet.pl, 15 marca 2018

Do wspólnego celebrowania i doznań związanych z inauguracją Raffles Europejski Warsaw zaprosi gości już za chwilę, my jednak, już teraz, mamy ogromny zaszczyt przedstawić osoby, w rękach których spoczywać będzie przyszłość tego wyjątkowego obiektu.

PREMIERA ŚWIATOWA TYLKO U NAS! Oto zespół Raffles Europejski Warsaw

Autor: Karolina Jóźwiak, www.fotogenetycznie.pl

Stanowisko dyrektora generalnego objął Thomas Guss. Urodzony w Niemczech, wychowany we Francji, w Paryżu, menadżer posiadający kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży. - Jestem hotelarzem w czwartym pokoleniu, a przez ostatnich 20 lat przeszedłem pełną drogę rozwoju w branży, z czego 13 lat na stanowiskach zarządzających w hotelach na całym świecie. Pracowałem w obiektach podejmujących Gości o najwyższych oczekiwaniach, takich jak np. hotele marki Shangri - La czy JW Marriott – powiedział w rozmowie z nami.

Za dział sprzedaży i marketingu odpowiedzialny jest Grzegorz Włodarczyk, związany poprzednio m.in. z takimi sieciami jak Sheraton czy Radisson. - Raffles Europejski Warsaw jest jednym z najbardziej wyczekiwanych obiektów hotelowych nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Prowadząc komunikację, staraliśmy się zaciekawić odbiorcę, jednocześnie nie zdradzając wątków, które chcemy przedstawić dopiero podczas samego otwarcia hotelu – podkreśla Grzegorz Włodarczyk zapytany przez nas o komunikację marketingową na etapie pre-openingu.
 

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

 

Dyrektorem ds. personalnych została Jolanta Neumann. W swojej karierze zawodowej pełniła funkcję HR Managera w sieci Multikino oraz - przez ostatnie pięć lat - starszego dyrektora ds. HR w warszawskim hotelu Intercontinental. - Wysokie standardy procesu rekrutacji w sieci Raffles bardzo wspierają wybór najlepszych kandydatów, jednak to, czego najbardziej poszukujemy w kandydatach, weryfikujemy podczas bezpośrednich spotkań. Na pewno ogrom dotychczas zdobytych doświadczeń w obszarze rekrutacji pozwala mi na ocenę predyspozycji u przyszłego kandydata – tłumaczy Jolanta Neumann.

O podniebienia gości Raffles Europejski Warsaw zadba Executive Chef - Beñat Alonso. - Planując menu dla restauracji Europejski Grill przede wszystkim skupiłem się na stworzeniu nowego konceptu kulinarnego opartego na grillu. Chciałem by nasza kuchnia w dużej mierze była sezonowa, menu przemyślane, odnoszące się do historii miejsca, ale ze współczesnymi odniesieniami – mówi szef kuchni Raffles Europejski Warsaw.

Jego prawą ręką został - znany w polskiej gastronomii - Witold Iwański, poprzednio związany z hotelem Narvil. Natomiast stery w Cukierni Lourse’a objął Igor Zaritskyi.

Więcej szczegółów oraz pełne wywiady z zespołem Raffles Europiejski Warsaw już w najbliższym wydaniu Świata Hoteli. Serdecznie zapraszamy do lektury.   

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE