Strona główna Wiadomości marzec 8 Przyszłość hotelu? Masz na nią wpływ. Bezpośredni
REKLAMA

Nowa kampania Profitroom

Przyszłość hotelu? Masz na nią wpływ. Bezpośredni

Horecanet.pl, 8 marca 2018

Międzynarodowy zespół ekspertów. Hotelarze z renomowanych obiektów. Eksperci zajmujący się strategią sprzedaży hoteli. Wszyscy jednym głosem odkrywają przyszłość branży w najnowszym projekcie Profitroom.

W branży hotelarskiej coraz mniejsze znaczenie odgrywają offline’owe kanały sprzedaży, oddając pole młodszej generacji online. Jednak online niejedno ma imię. Dla hotelu online to direct booking i portale pośredników. Nietrudno odgadnąć, która forma sprzedaży się bardziej opłaca.

Jednak myli się ten, kto utożsamia direct booking wyłącznie z silnikiem rezerwacyjnym na stronie www. To znacznie więcej. To strategia, którą realizuje cały personel, każdego dnia i na każdym etapie pobytu i kontaktu Gościa z hotelem. Wielopłaszczyznowa polityka komunikacji, której celem jest nie tylko zwiększenie sprzedaży dziś, ale i w przyszłości.

Nasi eksperci, pracujący na co dzień w różnych zakątkach Europy, oraz hotelarze, przedstawiciele czterogwiazdkowych hoteli, które z sukcesem wdrożyły u siebie direct booking, odkrywają poszczególne elementy tej strategii, począwszy od technologii, poprzez narzędzia marketingowe, na emocjach skończywszy. W filmie, który jest swego rodzaju kierunkowskazem wyznaczającym przyszłość branży, dzielą się doświadczeniami i twardymi danymi, a także odpowiadają na takie pytania, jak:
•    Czy emocje wpływają na zyski?
•    Jakie triki zastosować, aby zwiększyć skuteczność sprzedaży przez www?
•    Technologia czy marketing internetowy – co jest ważniejsze?
•    Czy w biznesie hotelowym jest miejsce na pasję?
•    Dlaczego direct booking jest przyszłością?
•    Jak zmienić użytkownika www w lojalnego klienta?

Chcesz poznać odpowiedzi?
Obejrzyj naszą superprodukcję i przekonaj się, że Future Is Now!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.