Strona główna Wiadomości marzec 8 Przyszłość hotelu? Masz na nią wpływ. Bezpośredni
REKLAMA

Nowa kampania Profitroom

Przyszłość hotelu? Masz na nią wpływ. Bezpośredni

Horecanet.pl, 8 marca 2018

Międzynarodowy zespół ekspertów. Hotelarze z renomowanych obiektów. Eksperci zajmujący się strategią sprzedaży hoteli. Wszyscy jednym głosem odkrywają przyszłość branży w najnowszym projekcie Profitroom.

W branży hotelarskiej coraz mniejsze znaczenie odgrywają offline’owe kanały sprzedaży, oddając pole młodszej generacji online. Jednak online niejedno ma imię. Dla hotelu online to direct booking i portale pośredników. Nietrudno odgadnąć, która forma sprzedaży się bardziej opłaca.

Jednak myli się ten, kto utożsamia direct booking wyłącznie z silnikiem rezerwacyjnym na stronie www. To znacznie więcej. To strategia, którą realizuje cały personel, każdego dnia i na każdym etapie pobytu i kontaktu Gościa z hotelem. Wielopłaszczyznowa polityka komunikacji, której celem jest nie tylko zwiększenie sprzedaży dziś, ale i w przyszłości.

Nasi eksperci, pracujący na co dzień w różnych zakątkach Europy, oraz hotelarze, przedstawiciele czterogwiazdkowych hoteli, które z sukcesem wdrożyły u siebie direct booking, odkrywają poszczególne elementy tej strategii, począwszy od technologii, poprzez narzędzia marketingowe, na emocjach skończywszy. W filmie, który jest swego rodzaju kierunkowskazem wyznaczającym przyszłość branży, dzielą się doświadczeniami i twardymi danymi, a także odpowiadają na takie pytania, jak:
•    Czy emocje wpływają na zyski?
•    Jakie triki zastosować, aby zwiększyć skuteczność sprzedaży przez www?
•    Technologia czy marketing internetowy – co jest ważniejsze?
•    Czy w biznesie hotelowym jest miejsce na pasję?
•    Dlaczego direct booking jest przyszłością?
•    Jak zmienić użytkownika www w lojalnego klienta?

Chcesz poznać odpowiedzi?
Obejrzyj naszą superprodukcję i przekonaj się, że Future Is Now!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE