Strona główna Wiadomości sierpień 9 Radisson Blu Gdańsk przedłuża współpracę z Blycolin
REKLAMA

Tylko u nas!

Radisson Blu Gdańsk przedłuża współpracę z Blycolin

Horecanet.pl, 9 sierpnia 2017

Wynajem i serwis tekstyliów hotelowych oferowany przez firmę Blycolin zdobywa zaufanie klientów. Umowa podpisana w 2013 roku będzie kontynuowana przez kolejne lata.

Autor: Radisson Blu Gdańsk

Prestiżowy hotel Radisson Blu z Gdańska oferujący 134 ekskluzywne pokoje i apartamenty docenił komfort płynący z usługi wynajmu tekstyliów hotelowych i zdecydował się na kontynuowanie współpracy z firmą Blycolin.

Firma Blycolin wyposaża hotel w odpowiednią ilość, starannie dobranych tekstyliów i przez czas trwania umowy zapewnia pełną opiekę nad wynajmowanym asortymentem tj. pranie, wymianę zużytych lub uszkodzonych egzemplarzy na nowe bez dodatkowych kosztów, inwentaryzacje oraz fachową opiekę. Tekstylia pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują najlepszą jakość oraz ciągłość dostaw.

Ponieważ usługa Blycolin to także komfort i wygoda personelu, coraz więcej hotelarzy rezygnuje z zakupu tekstyliów na rzecz ich wynajmu. Dzieje się tak za sprawą wielu korzyści płynących dla hotelu. Hotel jest zawsze odpowiednio wyposażony i może zapewnić swoim gościom niezapomniany wypoczynek oraz spokojny sen, a przecież to właśnie najważniejszy aspekt ich pobytu…

Fakt, że firma Blycolin posiada przeszło 45-letnie doświadczenie w zakresie wynajmu tekstyliów hotelowych i jako pierwsza wprowadziła usługę tego rodzaju na rynek Polski, umacnia jej pozycję lidera i partnera godnego zaufania.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Ekspert o systemach motywacyjnych w hotelu

Robert Węglarz właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Alchemia Hotelarstwa

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.