Strona główna Wiadomości sierpień 9 Radisson Blu Gdańsk przedłuża współpracę z Blycolin
REKLAMA

Tylko u nas!

Radisson Blu Gdańsk przedłuża współpracę z Blycolin

Horecanet.pl, 9 sierpnia 2017

Wynajem i serwis tekstyliów hotelowych oferowany przez firmę Blycolin zdobywa zaufanie klientów. Umowa podpisana w 2013 roku będzie kontynuowana przez kolejne lata.

Autor: Radisson Blu Gdańsk

Prestiżowy hotel Radisson Blu z Gdańska oferujący 134 ekskluzywne pokoje i apartamenty docenił komfort płynący z usługi wynajmu tekstyliów hotelowych i zdecydował się na kontynuowanie współpracy z firmą Blycolin.

Firma Blycolin wyposaża hotel w odpowiednią ilość, starannie dobranych tekstyliów i przez czas trwania umowy zapewnia pełną opiekę nad wynajmowanym asortymentem tj. pranie, wymianę zużytych lub uszkodzonych egzemplarzy na nowe bez dodatkowych kosztów, inwentaryzacje oraz fachową opiekę. Tekstylia pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują najlepszą jakość oraz ciągłość dostaw.

Ponieważ usługa Blycolin to także komfort i wygoda personelu, coraz więcej hotelarzy rezygnuje z zakupu tekstyliów na rzecz ich wynajmu. Dzieje się tak za sprawą wielu korzyści płynących dla hotelu. Hotel jest zawsze odpowiednio wyposażony i może zapewnić swoim gościom niezapomniany wypoczynek oraz spokojny sen, a przecież to właśnie najważniejszy aspekt ich pobytu…

Fakt, że firma Blycolin posiada przeszło 45-letnie doświadczenie w zakresie wynajmu tekstyliów hotelowych i jako pierwsza wprowadziła usługę tego rodzaju na rynek Polski, umacnia jej pozycję lidera i partnera godnego zaufania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE