Strona główna Wiadomości 2011 30 Rozwój sieci Pizzeria K2
REKLAMA

Sieć przygotowuje pięć lokali

Rozwój sieci Pizzeria K2

Horecanet.pl, 30 maja 2011

Sieci Pizzeria K2 przygotowuje do otwarcia pięć placówek. Nowe lokale powstają w Szadku, Aleksandrowie Kujawskim, Środzie Wielkopolskiej , Piotrkowie, Radziejowie oraz Grodzisku Mazowieckim.          

W ostatnim czasie sieć wyremontowała także cztery istniejące już placówki. Pizzerie w nowej odsłonie znajdują się w Izbicy Kujawskiej, Sieradzu, Koninie oraz Pile.

Pizzeria K-2 to założona w 1998 roku w Kole sieć pizzerii. Sieć rozwija się w mniejszych miastach. W tej chwili jej restauracje znajdują się w Gostyninie, Kaliszu, Kazimierzu Biskupim, Koninie, Kłodawie, Łowiczu, Łęczycy, Sompolnie, Słupsku, Sieradzu, Uniejowie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Poddębicach, Izbicy Kujawskiej, Pile, Kutnie, Kole, Toruniu, Śremie i Ozorkowie.

Koncept pizzerii K2 rozwijany jest we franczyzie. Firma nie pobiera od swoich partnerów opłaty licencyjnej. Przy otwieraniu drugiej restauracji, franczyzobiorca zwolniony jest także z opłaty franchisingowej. Miesięczny koszt prowadzenia lokalu pod marką K-2 to 400 zł netto, przy czym pierwsza płatność obowiązuje po 3 miesiącach od faktycznego uruchomienia lokalu. Warunkiem przystąpienia do sieci jest też 2-4-tygodniowe szkolenie oraz zobowiązanie do zakupu produktów do pizzy z własnej hurtowni firmy.

Firma zajmuje się również zaopatrzeniem restauracji w sprzęt i produkty do wytwarzania pizzy. W jej ofercie znajduje się sprzęt nowy i używany. Sprzęt może być także wypożyczony franczyzobiorcom.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.