Strona główna Wiadomości 2011 30 Rozwój sieci Pizzeria K2
REKLAMA

Sieć przygotowuje pięć lokali

Rozwój sieci Pizzeria K2

Horecanet.pl, 30 maja 2011

Sieci Pizzeria K2 przygotowuje do otwarcia pięć placówek. Nowe lokale powstają w Szadku, Aleksandrowie Kujawskim, Środzie Wielkopolskiej , Piotrkowie, Radziejowie oraz Grodzisku Mazowieckim.          

W ostatnim czasie sieć wyremontowała także cztery istniejące już placówki. Pizzerie w nowej odsłonie znajdują się w Izbicy Kujawskiej, Sieradzu, Koninie oraz Pile.

Pizzeria K-2 to założona w 1998 roku w Kole sieć pizzerii. Sieć rozwija się w mniejszych miastach. W tej chwili jej restauracje znajdują się w Gostyninie, Kaliszu, Kazimierzu Biskupim, Koninie, Kłodawie, Łowiczu, Łęczycy, Sompolnie, Słupsku, Sieradzu, Uniejowie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Poddębicach, Izbicy Kujawskiej, Pile, Kutnie, Kole, Toruniu, Śremie i Ozorkowie.

Koncept pizzerii K2 rozwijany jest we franczyzie. Firma nie pobiera od swoich partnerów opłaty licencyjnej. Przy otwieraniu drugiej restauracji, franczyzobiorca zwolniony jest także z opłaty franchisingowej. Miesięczny koszt prowadzenia lokalu pod marką K-2 to 400 zł netto, przy czym pierwsza płatność obowiązuje po 3 miesiącach od faktycznego uruchomienia lokalu. Warunkiem przystąpienia do sieci jest też 2-4-tygodniowe szkolenie oraz zobowiązanie do zakupu produktów do pizzy z własnej hurtowni firmy.

Firma zajmuje się również zaopatrzeniem restauracji w sprzęt i produkty do wytwarzania pizzy. W jej ofercie znajduje się sprzęt nowy i używany. Sprzęt może być także wypożyczony franczyzobiorcom.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE