Strona główna Wiadomości Ruszył trzeci lokal tuk tuk
REKLAMA

Tylko u nas!

Ruszył trzeci lokal tuk tuk

Horecanet.pl, 13 listopada 2017

Sieć tajskich restauracji wzbogaciła się o kolejną lokalizację. Niedawno nowy tuk tuk został otwarty przy ulicy Francuskiej 3a w Warszawie i  jest trzecim lokalem sieci. Wszystkie działają w stolicy.

Autor:

Dwie pozostałe restauracje sieci znajdują się w przy ul. Mokotowskiej oraz w Hali Koszyki. W sezonie Tuk Tuk działa również jako food truck.

To koncept dający możliwość zasmakowania prawdziwego Tajskiego Street Food w samym sercu Warszawy. Tu odnajdziecie smak tajskiej kuchni i przeniesiecie się w smakowitą podróż pełną aromatów i przypraw Tajlandii. Dania są przygotowywane na miejscu ze świeżych składników.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK

Celem konceptu jest upowszechnianie kreatywnych i egzotycznych potraw inspirowanych z jednej strony tradycyjną tajską kuchnią, a z drugiej szybkim wielkomiejskim życiem. Pomysł obejmuje nie tylko trzy restauracje i mobilny bar – to przede wszystkim dopracowana filozofia przyrządzania i podawania potraw, surowy i nowoczesny design wnętrz, a także dbałość twórców o każdy detal.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.