Strona główna Wiadomości 2014 maj 7 Ruszył nowy portal do rezerwacji imprez online
REKLAMA

Uproszczony proces zamawiania eventów

Ruszył nowy portal do rezerwacji imprez online

Horecanet.pl, 7 maja 2014

Z początkiem maja oficjalnie uruchomiony został bookingimprez.com - pierwszy portal do rezerwacji imprez online. Skierowany jest do osób, które chcą szybko zorganizować konferencję, wesele, bankiet czy imprezę rodzinną. Właścicielem projektu jest firma Idea Profit.

Autor: Shutterstock

- Jest on nie tylko nowym kanałem sprzedaży imprez, ale źródłem najbardziej pożądanej informacji dla klientów organizujących imprezy. Daje wiedzę czy w określonym terminie klient może zrobić imprezę, czy ma wolną salę. Tym samy informacja o salach zostaje w pełni uwolniona i staje się ogólno dostępna. Dodatkowo klient otrzymuje wybór: rezerwuje salę lub kalkuluje całą imprezę. Hotel czy restauracja może zaoferować klientowi dużo bogatszą ofertę niż zwykłymi kanałami sprzedażowymi. To Klient decyduje czy ma ochotę ją obejrzeć czy nie. Segmentacja oferty wprowadza przejrzystość w prezentację obiektu tym samym ułatwiając Klientowi wybranie atrakcyjnych dla niego elementów – tłumaczy Blanka Retmańska-Man, dyrektor działu sprzedaży w firmie Idea Profit. - Rezerwacja imprezy po wysłaniu trafia, bez pośredników, od razu do ekstranetu obiektu. To szybkie i proste rozwiązanie. Czy przyjmie się na rynku? To pewne patrząc na rozwój sprzedaży pokoi przez Internet – dodaje.

>>> Zapoznaj się z kwietniowym wydaniem „Świata Hoteli” w wersji elektronicznej

Celem firmy Idea Profit jest tworzenie autorskich, nowoczesnych programów komputerowych wspomagających procesy sprzedaży, z uwzględnieniem specyfiki branż. Rozwiązania programistyczne firmy dotyczą obszaru kreowania i analizowania nie tylko sprzedaży już zrealizowanej, ale przede wszystkim sprzedaży planowanej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.