Strona główna Wiadomości Rynek Gastronomiczny w Polsce - RAPORT 2018
REKLAMA

Już wkrótce oczekiwana publikacja roku dla restauratorów!

Rynek Gastronomiczny w Polsce - RAPORT 2018

Horecanet.pl, 14 czerwca 2018

Kompendium wiedzy o branży gastronomicznej z udziałem najlepszych dostawców już w lipcu ukaże się na rynku! Nakładem BROG B2B, wydawcy m.in. czasopism Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee oraz Świat Hoteli. Publikacja będzie dostępna całkowicie bezpłatnie w wersji elektronicznej, a drukowane wydanie dotrze w formie wysyłki imiennej do restauratorów w całej Polsce.

Już wkrótce oczekiwana publikacja roku dla restauratorów!

Autor: BROG B2B

RAPORT tradycyjnie tworzony jest przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora w naszym kraju. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych restauracji i lokali. Wśród podejmowanych, w tym roku tematów znajdą się m.in.: przychody, sprzedaż i rozwój w gastronomii, ze szczególnym uwzględnieniem branży sweets & coffee, ponadto ocena koniunktury na rynku i perspektywa na przyszłość, charakterystyka klientów restauracji, trendy w gastronomii. Raport będzie zawierał dane obejmujące m.in. liczbę i rodzaj lokali, wartość rynku, podsumowanie ostatniego roku działalności i plany na najbliższą przyszłość największych sieci gastronomicznych działających w Polsce.

Rynek Gastronomiczny w Polsce - RAPORT 2018 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:
- restauratorów i właścicieli lokali niezależnych;
- właścicieli firm cateringowych;
- prezesów i zarządów spółek, do których należą sieci gastronomiczne;
- „kupców” - menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach gastronomicznych i największych obiektach w Polsce;
- architektów, pracowni projektowych, dekoratorów wnętrz;
- analityków i ekspertów rynku;
- wszystkich profesjonalistów branży.

Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, szerokozasięgowe medium marketingowo-reklamowe, z którego nasi odbiorcy korzystają wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją.   
 

UBIEGŁOROCZNE WYDANIE
RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE - RAPORT 2017
kliknij, aby się zapoznać


Rynek Gastronomiczny w Polsce - RAPORT 2018 ukazuje się nakładem do 10 000 egzemplarzy w tradycyjnej wersji papierowej. Będzie zawsze i dla wszystkich w pełni dostępny, w tym dla min. 40 000 użytkowników naszego portalu Horecanet.pl. Natomiast 16 000 odbiorców newslettera portalu wydanie w wersji elektronicznej otrzyma na własną skrzynkę.

RAPORT będzie również, tradycyjnie już, obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach dla branży gastronomicznej w Polsce.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży. Dzięki całorocznej „żywotności” publikacji i szerokiej promocji medialnej, a także podczas najważniejszych imprez w całej Polsce.

TERMIN PUBLIKACJI: LIPIEC 2018
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 20 LIPCA 2018

Wydawcą jest BROG B2B - media efektywnej komunikacji - wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy:
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE