Strona główna Wiadomości listopad 28 Selgros i Transgourmet poszerzają ofertę dla HoReCa
REKLAMA

Tylko u nas!

Selgros i Transgourmet poszerzają ofertę dla HoReCa

Horecanet.pl, 28 listopada 2016

- Z zadowoleniem obserwujemy rozwój rynku gastronomicznego w Polsce. Rośnie liczba restauracji, barów i kawiarni, które oferują coraz bogatsze menu. Cieszymy się, że po wieloletniej dominacji restauracji włoskich widzimy powrót do tradycyjnej polskiej kuchni - mówi Djamel Djellouli, dyrektor ds. HoReCa Transgourmet Polska, operatora marek Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

Autor:

Cenią to zarówno goście, jak i światowi koneserzy. Dowodem tego jest kolejna gwiazdka Michelina dla polskiej restauracji. Także dzięki popularyzacji sztuki kulinarnej w mediach konsumenci są coraz bardziej świadomi i ciekawi nowych  smaków.

Dowodem rozwoju branży jest również szereg konkursów kulinarnych, które odbywają się w naszym kraju. Startują w nich zarówno doświadczeni mistrzowie, jak i młodzi adepci gotowania. Również angażujemy się w takie działania, samodzielnie organizując na przykład polską edycję konkursu Les Chefs en Or, czy też wspierając inne konkursy realizowane wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni.

Temat edukacji kulinarnej jest nam szczególnie bliski. Nasze wsparcie kierujemy zarówno w stronę uczniów szkół gastronomicznych, jak i zawodowych kucharzy. We wszystkich miastach, w których znajdują się hurtownie Selgros Cash&Carry współpracujemy ze szkołami gastronomicznymi. W trakcie zajęć uczniowie mają okazję zapoznać się z pracą w poszczególnych działach hurtowni, mogą pogłębić swoją wiedzę i realizować ciekawe zadania, czyli w sposób optymalny połączyć teorię z praktyką.

Z kolei w naszym Centrum Dystrybucyjnym w Ożarowie Mazowieckim działa Akademia Kulinarna, gdzie pod okiem mistrzów swoje umiejętności doskonalą zarówno uczniowie jak i profesjonalni kucharze.

Staramy się cały czas poszerzać zakres naszych usług dla branży HoReCa. Temu służy szereg działań naszych 17 hurtowni Selgros Cash&Carry oraz uruchomiony w zeszłym roku nowy kanał dystrybucji Transgourmet, który  specjalizuje się w dowozach produktów spożywczych i przemysłowych m.in. do hoteli, gastronomii, firm cateringowych, klientów sieciowych HoReCa oraz punktów zbiorowego żywienia. Bogate zaplecze grupy Transgourmet sprawia, że mamy dostęp do wielu produktów z własnych zakładów produkcyjnych Transgourmet, oraz tych pochodzących z całego świata.

Dodatkowo  kilka  miesięcy temu wprowadziliśmy do sprzedaży dwie profesjonale marki własne – Transgourmet Quality oraz Transgourmet Economy. Produkty obu marek skierowane są do klientów gastronomicznych i charakteryzują się doskonałą jakością w konkurencyjnych cenach.

Dbamy o naszych klientów z branży gastronomicznej, wsłuchujemy się w ich opinie i poszerzmy nasz asortyment zgodnie z oczekiwaniami. Nasi klienci doceniają zarówno naszą opiekę jak i  jakość i świeżość oferowanych przez nas produktów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE