Strona główna Wiadomości Sheraton Warsaw Hotel przeszedł renowację
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Sheraton Warsaw Hotel przeszedł renowację

Horecanet.pl, 20 października 2017

Sieć Sheraton Hotels & Resorts, należąca do Marriott International Inc., ogłosiła, że flagowy obiekt tej marki w Polsce – Sheraton Warsaw Hotel został odnowiony. Renowacja objęła wszystkie pokoje. Projekt autorstwa londyńskiego architekta Alexa Kravetza łączy szykowne, współczesne wzornictwo z tradycją i doskonałą lokalizacją przy Placu Trzech Krzyży.

Autor:

Hotel Sheraton Warsaw oferuje 350 pokoi i apartamentów. Londyński projektant, Alex Kravetz, stworzył rezydencjonalny wystrój, który zadowoli biznesmenów, wysokiej rangi dyplomatów, jak i osoby podróżujące dla przyjemności. Apartamenty hotelowe oferują sieć połączonych ze sobą pomieszczeń, gdzie praca może w przyjemny sposób łączyć się z relaksem.  W każdym pokoju można znaleźć otwierane okno. W skład zestawu sypialnianego Sheraton Signature Sleep Experience wchodzi słynne łóżko wyprodukowane specjalnie dla marki Sheraton, które eliminuje występowanie wszelkich punktów ucisku, tym samym zapewniając spokojny sen po długim locie, intensywnych ćwiczeniach fizycznych lub zwiedzaniu Warszawy.

- Pracowałem przy tym projekcie z olbrzymią przyjemnością. Renowacja przywraca blask ikonie hotelarstwa, która łączy tradycję i wspaniałą lokalizację z eleganckim, współczesnym wzornictwem pokojów – mówi Alex Kravetz.

Pierwsze odnowione piętra zostały już oddane do użytku gości, a cała renowacja zakończy się do końca 2017 roku.

- Renowacja to krok milowy dla marki Sheraton w Polsce. Warszawski Sheraton od początku istnienia był miejscem spotkań osobistości, szefów państw i liderów biznesu, a także ulubionym hotelem turystów, wielokrotnie nagradzanym za nienaganną obsługę. Przywracamy blask ikonie, by stanowiła flagowy obiekt marki Sheraton w Polsce – mówi Gonçalo Duarte Silva, dyrektor generalny Sheraton Warsaw Hotel.

Hotel jest położony na rogu Placu Trzech Krzyży, przy Parku Ujazdowskim, otoczony tętniącymi życiem restauracjami, instytucjami rządowymi i eleganckimi butikami. To doskonałe miejsce dla gości pragnących odprężyć się w atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu nowych kontaktów, wypocząć w szykownych i wygodnych wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym stylu i skosztować niezapomnianych dzieł sztuki kulinarnej.

W sercu hotelu znajduje się przestrzeń bankietowa zarezerwowana dla wydarzeń specjalnych, rozciągająca się na dwóch piętrach. Walory przestrzeni konferencyjnej uzupełnia dodatkowo słynna w całej stolicy oferta kulinarna i niezawodna jakość obsługi.

Pokoje i apartamenty klubowe zapewniają także dostęp do wyremontowanego Salonu Sheraton Club: prywatnej przestrzeni, w której goście mogą korzystać z darmowego Wi-Fi, darmowego śniadania, napoi i przekąsek w ciągu dnia, a także wieczornych cocktaili, z dużym wyborem alkoholi i przekąsek.
Niezależnie od tego, czy chcesz spotkać się w Lobby Barze, czy wypróbować gamę potraw kuchni Tex

- Mex i ciekawych cocktaili w SomePlace Else, Sheraton Warsaw oferuje wiele możliwości. W restauracji inAzia można skosztować świeżych, autentycznych dań południowego wschodu. Wyrafinowane doświadczenia kulinarne w otoczeniu dynamicznej hotelowej kuchni oczekują na smakoszy w najmniejszej restauracji w Polsce - Chef’s Table.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE