Strona główna Wiadomości Sheraton Warsaw Hotel przeszedł renowację
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Sheraton Warsaw Hotel przeszedł renowację

Horecanet.pl, 20 października 2017

Sieć Sheraton Hotels & Resorts, należąca do Marriott International Inc., ogłosiła, że flagowy obiekt tej marki w Polsce – Sheraton Warsaw Hotel został odnowiony. Renowacja objęła wszystkie pokoje. Projekt autorstwa londyńskiego architekta Alexa Kravetza łączy szykowne, współczesne wzornictwo z tradycją i doskonałą lokalizacją przy Placu Trzech Krzyży.

Autor:

Hotel Sheraton Warsaw oferuje 350 pokoi i apartamentów. Londyński projektant, Alex Kravetz, stworzył rezydencjonalny wystrój, który zadowoli biznesmenów, wysokiej rangi dyplomatów, jak i osoby podróżujące dla przyjemności. Apartamenty hotelowe oferują sieć połączonych ze sobą pomieszczeń, gdzie praca może w przyjemny sposób łączyć się z relaksem.  W każdym pokoju można znaleźć otwierane okno. W skład zestawu sypialnianego Sheraton Signature Sleep Experience wchodzi słynne łóżko wyprodukowane specjalnie dla marki Sheraton, które eliminuje występowanie wszelkich punktów ucisku, tym samym zapewniając spokojny sen po długim locie, intensywnych ćwiczeniach fizycznych lub zwiedzaniu Warszawy.

- Pracowałem przy tym projekcie z olbrzymią przyjemnością. Renowacja przywraca blask ikonie hotelarstwa, która łączy tradycję i wspaniałą lokalizację z eleganckim, współczesnym wzornictwem pokojów – mówi Alex Kravetz.

Pierwsze odnowione piętra zostały już oddane do użytku gości, a cała renowacja zakończy się do końca 2017 roku.

- Renowacja to krok milowy dla marki Sheraton w Polsce. Warszawski Sheraton od początku istnienia był miejscem spotkań osobistości, szefów państw i liderów biznesu, a także ulubionym hotelem turystów, wielokrotnie nagradzanym za nienaganną obsługę. Przywracamy blask ikonie, by stanowiła flagowy obiekt marki Sheraton w Polsce – mówi Gonçalo Duarte Silva, dyrektor generalny Sheraton Warsaw Hotel.

Hotel jest położony na rogu Placu Trzech Krzyży, przy Parku Ujazdowskim, otoczony tętniącymi życiem restauracjami, instytucjami rządowymi i eleganckimi butikami. To doskonałe miejsce dla gości pragnących odprężyć się w atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu nowych kontaktów, wypocząć w szykownych i wygodnych wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym stylu i skosztować niezapomnianych dzieł sztuki kulinarnej.

W sercu hotelu znajduje się przestrzeń bankietowa zarezerwowana dla wydarzeń specjalnych, rozciągająca się na dwóch piętrach. Walory przestrzeni konferencyjnej uzupełnia dodatkowo słynna w całej stolicy oferta kulinarna i niezawodna jakość obsługi.

Pokoje i apartamenty klubowe zapewniają także dostęp do wyremontowanego Salonu Sheraton Club: prywatnej przestrzeni, w której goście mogą korzystać z darmowego Wi-Fi, darmowego śniadania, napoi i przekąsek w ciągu dnia, a także wieczornych cocktaili, z dużym wyborem alkoholi i przekąsek.
Niezależnie od tego, czy chcesz spotkać się w Lobby Barze, czy wypróbować gamę potraw kuchni Tex

- Mex i ciekawych cocktaili w SomePlace Else, Sheraton Warsaw oferuje wiele możliwości. W restauracji inAzia można skosztować świeżych, autentycznych dań południowego wschodu. Wyrafinowane doświadczenia kulinarne w otoczeniu dynamicznej hotelowej kuchni oczekują na smakoszy w najmniejszej restauracji w Polsce - Chef’s Table.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.