Strona główna Wiadomości 2011 styczeń 13 Sieć New York Hot Dog poszukuje franczyzobiorców
REKLAMA

Sieć sprzedaje hot dogi w mobilnych punktach

Sieć New York Hot Dog poszukuje franczyzobiorców

Horecanet.pl, 12 stycznia 2011

New York Hot Dog, ogólnopolska sieć serwująca hot dogi, poszukuje franczyzobiorców w Legnicy, Pile i Lublinie. Aktualnie w ramach sieci działa ponad 40 mobilnych punktów sprzedaży w Polsce i zagranicą, a ich liczba szybko rośnie.

Aby zostać franczyzobiorcą New York Hot Dog, potrzebne jest minimum 14 tys. zł. Firma zwalnia inwestorów z opłat licencyjnych, a miesięczny czynsz wynosi 1,2 tys. zł. Podstawowym wymaganiem sieci jest posiadanie lokalu magazynowo-kuchennego. Firma oferuje partnerom wszystko, co potrzebne jest do założenia i prowadzenia własnego punktu z hot dogami: markę, pomysł, recepturę, wózek (w pełni wyposażony), szkolenia sprzedawców, a także pełne zaopatrzenie. Towar potrzebny do produkcji hot dogów pochodzi od jednego producenta. Sosy produkowane są przez firmę Folwark Sosy, która dostarcza swoje produkty m.in. do restauracji Sphinx i lokali North Fish. Bułka oraz parówka podgrzewane są na parze.

Punkty sieci działają głównie w galeriach handlowych, a największy obrót notują w weekendy. Firma prowadząca sieć, oferuje swoje usługi przy organizacji imprez prywatych i biznesowych.

Pierwszy wózek z hot dogami New York Hot Dog uruchomiony został około pięć lat temu w Łodzi. W ubiegłym roku ruszyły kolejne punkty, m.in. w Szczecinie, w Toruniu oraz Żylinie na Słowacji. Przy ponad 40 punktach New York Hot Dog, ponad trzydzieści prowadzonych jest przez franczyzobiorców.

Właścicielem konceptu jest spółka Deco Team z siedzibą w Łodzi. 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.