Strona główna Wiadomości 2011 styczeń 13 Sieć New York Hot Dog poszukuje franczyzobiorców
REKLAMA

Sieć sprzedaje hot dogi w mobilnych punktach

Sieć New York Hot Dog poszukuje franczyzobiorców

Horecanet.pl, 12 stycznia 2011

New York Hot Dog, ogólnopolska sieć serwująca hot dogi, poszukuje franczyzobiorców w Legnicy, Pile i Lublinie. Aktualnie w ramach sieci działa ponad 40 mobilnych punktów sprzedaży w Polsce i zagranicą, a ich liczba szybko rośnie.

Aby zostać franczyzobiorcą New York Hot Dog, potrzebne jest minimum 14 tys. zł. Firma zwalnia inwestorów z opłat licencyjnych, a miesięczny czynsz wynosi 1,2 tys. zł. Podstawowym wymaganiem sieci jest posiadanie lokalu magazynowo-kuchennego. Firma oferuje partnerom wszystko, co potrzebne jest do założenia i prowadzenia własnego punktu z hot dogami: markę, pomysł, recepturę, wózek (w pełni wyposażony), szkolenia sprzedawców, a także pełne zaopatrzenie. Towar potrzebny do produkcji hot dogów pochodzi od jednego producenta. Sosy produkowane są przez firmę Folwark Sosy, która dostarcza swoje produkty m.in. do restauracji Sphinx i lokali North Fish. Bułka oraz parówka podgrzewane są na parze.

Punkty sieci działają głównie w galeriach handlowych, a największy obrót notują w weekendy. Firma prowadząca sieć, oferuje swoje usługi przy organizacji imprez prywatych i biznesowych.

Pierwszy wózek z hot dogami New York Hot Dog uruchomiony został około pięć lat temu w Łodzi. W ubiegłym roku ruszyły kolejne punkty, m.in. w Szczecinie, w Toruniu oraz Żylinie na Słowacji. Przy ponad 40 punktach New York Hot Dog, ponad trzydzieści prowadzonych jest przez franczyzobiorców.

Właścicielem konceptu jest spółka Deco Team z siedzibą w Łodzi. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.