Strona główna Wiadomości marzec 8 Sodexo w rankingu Bloomberg Gender-Equality Index (GEI)
REKLAMA

Wyróżnienie dla firmy

Sodexo w rankingu Bloomberg Gender-Equality Index (GEI)

Horecanet.pl, 8 marca 2018

Sodexo, światowy lider usług na rzecz jakości życia, znalazło się w gronie firm notowanych w tegorocznej edycji rankingu Bloomberg Gender-Equality Index (GEI). Zestawienie to powstaje w oparciu o poziom równowagi płciowej w badanych przedsiębiorstwach, analizując wewnętrzne dane statystyczne, politykę HR, wsparcie dla społeczności lokalnych oraz oferowane usługi czy produkty.

Autor:

Jest to pierwsza edycja tego zestawienia, będącego rozszerzeniem rankingu Bloomberg Financial Services Gender-Equality Index (BFGEI), który w 2017 roku zebrał dane z 52 firm z branży finansowej z w sumie 17 krajów i rejonów świata. Tegoroczne wydanie rozszerza swe spektrum na wszystkie branże oraz na łącznie 24 państwa świata.

- Jesteśmy zaszczyceni, że nasze zaangażowanie w promocję równości płci w naszej firmie znajduje odzwierciedlenie w tak prestiżowym zestawieniu – mówi dr. Rohini Anand, Senior Vice President Corporate Responsibility & Global Chief Diversity Officer w Grupie Sodexo.

Dr. Anand, która pełni również funkcję współprzewodniczącej Women’s International Forum for Talent (SWIFt - komitetu ścisłego kierownictwa firmy na rzecz równości płci w całej Grupie Sodexo) dodała:
- Choć cieszy nas postęp, jaki udało nam się osiągnąć w naszej firmie w obszarze dążenia do równości, wciąż identyfikujemy nowe obszary do działania na jej rzecz i przez to nie możemy spocząć na laurach.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

W 2017 Grupa Sodexo zobowiązała się do zapewnienia kobietom 40 proc. miejsc w swoim ścisłym kierownictwie do 2025 roku. Obecnie w organach zarządczych firmy zasiada 32 proc. kobiet, zaś reprezentacja obu płci w Radzie Dyrektorów Grupy Sodexo jest równa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE