Strona główna Wiadomości Specjalna propozycja dla dwojga u Grycana
REKLAMA

Słodka niespodzianka

Specjalna propozycja dla dwojga u Grycana

Horecanet.pl, 12 lutego 2018

Z okazji Walentynek w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń na zakochanych czeka słodka niespodzianka. Dwa rożki firmowe z trzema kulkami lodów dostępne są w specjalnej cenie 14,90 zł. W tym roku walentynkowa oferta trwa aż dwa dni – 13 i 14 lutego.

Autor:

– Lubimy celebrować miłe chwile i od zawsze zachęcamy do tego naszych gości. Każda okazja jest dobra, by sprawić sobie i swoim bliskim chwilę przyjemności. Na co dzień i od święta, jak w Dzień Zakochanych – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – W tym roku wspólne świętowanie Walentynek rozpoczynamy już dzień wcześniej. 13 i 14 lutego serdecznie zapraszamy na rożki firmowe w promocyjnej cenie! – dodaje Małgorzata Grycan.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

13 i 14 lutego  2018 r. we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń dwa rożki firmowe z 3 kulkami lodów dostępne będą w specjalnej cenie 14,90 zł. Każdy walentynkowy rożek firmowy to trzy porcje lodów, udekorowane prawdziwą bitą śmietaną, polewą truskawkową oraz chrupiącą czekoladowo-orzechową posypką, podane w kruchym, słodkim waflu. Rożki firmowe z trzema kulkami komponować można dowolnie, decydując się na ulubione smaki, bądź zupełnie nowe, nieznane jeszcze połączenia. Goście lodziarnio-kawiarni mogą wybierać spośród szerokiej gamy kilkudziesięciu smaków lodów tradycyjnych, tworzonych na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, lekkich lodów jogurtowych, czy orzeźwiających sorbetów ze świeżych owoców.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.