Strona główna Wiadomości luty 16 Spółka VHM będzie zarządzała nowym Hiltonem
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Spółka VHM będzie zarządzała nowym Hiltonem

Horecanet.pl, 16 lutego 2017

Budowa kompleksu, który powstanie w ścisłym centrum Olsztyna, na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego, rozpocznie się w drugim kwartale br. Jak powiedział nam Grzegorz Mikołajczyk, dyrektor ds. rozwoju w spółce Euro Styl (inwestor), hotel będzie dzierżawiony przez VHM Hotel Management i ruszy pod marką Hampton by Hilton.

Autor:

Hampton by Hilton w Olsztynie będzie działał w ramach kompleksu Centaurus, oferującego również część mieszkaniową, biurową oraz handlową. Do dyspozycji gości odda 105 pokoi, zaplecze konferencyjne i restaurację.

Działka, zlokalizowana naprzeciwko olsztyńskiego Planetarium, jest ogrodzona. Wkrótce na placu pojawi się sprzęt i ruszy budowa.

Sieć Hilton na tym etapie nie potwierdza informacji o realizacji hotel pod jej marką w Olsztynie.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

VHM Hotel Management to spółka córka Satoria Group. Została powołana do życia ze względu na pojawiającą się na rynku potrzebę funkcjonowania podmiotów zarządczych, przygotowanych do profesjonalnego zarządzania obiektami hotelowymi, działającymi pod międzynarodowymi markami.
Spółka koncentruje się zarówno na podpisywaniu umów na zarządzanie, jak również umów na najem świetnie zlokalizowanych obiektów hotelowych, dla których VHM Hotel Management jest gotowa pozyskać międzynarodową markę. Oznacza to pełną elastyczność, pozwalającą na wykorzystanie pojawiających się na rynku możliwości, z adekwatnym do danego projektu rozwiązaniem. Ta w pełni polska spółka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaangażowanego i profesjonalnego zespołu znającego polski rynek, może już teraz stanowić świetną alternatywę dla międzynarodowych operatorów hotelowych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.