Strona główna Wiadomości luty 23 Spotkajmy się na Expo Sweet
REKLAMA

Kolejna edycja wydarzenia

Spotkajmy się na Expo Sweet

Horecanet.pl, 22 lutego 2016
Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko podczas Expo Sweet! Znajdziecie nas przy wejściu do namiotu konkursowego. Świeżutkie egzemplarze Sweets & Coffee już czekają na Was! Do zobaczenia!

Zapraszamy na nasze stoisko!

Autor:

Będzie to doskonała okazja dla Państwa do bezpośrednich spotkań i rozmów z przedstawicielami naszego wydawnictwa oraz do nawiązywania bądź utrwalania współpracy redakcyjnej i reklamowej.

Ósma edycja Targów Expo Sweets odbywa się w dniach 21-24 lutego 2016, w nowoczesnej i doskonale wyposażonej hali targowej MTPolska przy ul. Marsa 56 w Warszawie.

BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – jest właścicielem czasopism: Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Świat Hoteli, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizatorem Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

                                                                                                                                                 

                                         

 
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.