Strona główna Wiadomości 11 Spotkajmy się na Kongresie Szefów Kuchni!
REKLAMA

Zapraszamy na nasze stoisko

Spotkajmy się na Kongresie Szefów Kuchni!

Horecanet.pl, 11 października 2017

Dziś (11 października) w warszawskim Centrum MT Polska odbywa się Kongres Szefów Kuchni. Na tym jakże ważny wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin stoiska BROG Marketing.

Spotkajmy się na Kongresie Szefów Kuchni!

Autor: BROG Marketing

Znajdziecie u nas Państwo nie tylko najnowsze wydania bezpłatnych czasopism Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee, ale także naszych specjalnych, dorocznych Raportów. Będzie to również kolejna i przyjemna dla nas okazja, aby z Państwem się spotkać, wymienić poglądami, opiniami na temat naszych mediów oraz organizowanych wydarzeń m.in. najbliższego - najważniejszego spotkania hotelarzy XII Forum Profit Hotel 2017 (12 grudnia, Sheraton Warsaw Hotel), Food Business Forum oraz Sweets & Coffee Forum, a także zainaugurować lub zacieśnić owocną współpracę.

Kongres Szefów Kuchni to jedyna w swoim rodzaju okazja do wymiany poglądów pomiędzy szefami z całej Polski. W trakcie wydarzenia będzie możliwość rozmowy z około 100 dostawcami HoReCa. Nie zabraknie także warsztatów produktowych.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.