Strona główna Wiadomości 5 Sun & Snow wzmacnia zespół
REKLAMA

Nowa osoba w firmie

Sun & Snow wzmacnia zespół

Horecanet.pl, 5 grudnia 2017

Adam Lorens dołączył do zespołu Sun & Snow, lidera na rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów w najpopularniejszych wakacyjnych kurortach i aglomeracjach miejskich. Objął stanowisko specjalisty ds. sprzedaży apartamentów.

Autor:

Adam od pięciu lat związany jest ze sprzedażą. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywał między innymi jako menadżer oddziału w Home Broker, gdzie odpowiadał za sprzedaż na rynku pierwotnym oraz wtórnym, skupiając się na segmencie klienta inwestycyjnego. W firmie Metrohouse zarządzał działem sprzedaży rynku pierwotnego na terenie całej Polski i odpowiadał za portfel ponad 100 inwestycji oraz zespół 600 doradców. Pracował także dla dilerów motoryzacyjnych takich marek samochodowych jak Jaguar, Land Rover, Kia, Subaru i Mitsubishi.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Do Sun & Snow Adam Lorens wnosi również doświadczenie zdobyte w firmach NewTownConcept oraz Flathunters, gdzie pracował jako koordynator sprzedaży i project manager odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów  deweloperskich oraz szkolenia produktowe.

- Sprzedaż apartamentów jest jednym z trzech głównych obszarów działalności grupy Sun & Snow – powiedział Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow, komentując dołączenie nowej osoby. – Mamy coraz więcej nowych  inwestycji w portfelu, w tym pierwszy apartamentowy na Mazurach w  Karwicy oraz w Białce Tatrzańskiej, dlatego szukaliśmy odpowiedniej osoby, która wesprze wiedzą i doświadczeniem nasz dział sprzedaży.

Adam Lorens jest absolwentem Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.