Strona główna Wiadomości Sweets & Coffee Forum 2018
REKLAMA

IV Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni – Piekarni

Sweets & Coffee Forum 2018

Horecanet.pl, 13 lutego 2018 18.05.2018, Sheraton Warsaw Hotel

Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, wystawa z ofertą dostawców, spotkania Business Speed Dating oraz Gala Sweets & Coffee Awards 2018 - to wszystko obędzie się już 18 maja 2018 w Sheraton Warsaw Hotel.

Autor:

IV Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni - Piekarni Sweets & Coffee Forum 2018 to nie tylko konferencja, prelekcje, dyskusje panelowe i Gala Sweets & Coffee Awards 2018, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych w gronie przyjaciół oraz partnerów w biznesie. To także najlepsza i jedyna w roku okazja do budowy efektywnych relacji biznesowych.

Każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli cieszy się ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z sieciowych i niezależnych lokali. Tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz najlepsi praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w tym wysoko cenionym wydarzeniu.

Tradycyjnie podczas uroczystej kolacji z galą konkursu Sweets & Coffee Awards 2018 wręczone zostaną nagrody tegorocznym laureatom. Po raz pierwszy w historii Sweets & Coffee Forum w konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2018 zostanie wyłoniony najlepszy dostawca produktów lub usług dla branży Kawiarni – Cukierni – Lodziarni - Piekarni w Polsce.

– Forum Sweets & Coffee to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki czteroletniej tradycji udało nam się stworzyć najlepsze w Polsce wydarzenie dla branży – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

TEGOROCZNA EDYCJA
18 MAJA 2018
SHERATON WARSAW HOTEL!

Uczestnictwo zagwarantuje:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Sweets & Coffee Awards 2018 i Supplier of the year
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień

!!! UWAGA !!!
Tylko teraz najniższe ceny dla Sponsorów i Wystawców
oraz najlepsze lokalizacje stoisk!

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem - BROG B2B:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.