Strona główna Wiadomości marzec Świat Hoteli na WorldHotel i EuroGastro 2018
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Świat Hoteli na WorldHotel i EuroGastro 2018

Horecanet.pl, 6 marca 2018

Projektowanie strefy spa, aranżacja ogródków, utrzymanie czystości, śniadania – m.in. takie tematy będziemy poruszać w najbliższym wydaniu czasopisma Świat Hoteli. Zapraszamy dostawców do skutecznej reklamy kontekstowej w ramach nadchodzącego numeru niekwestionowanego lidera zasięgu w grupie hotelarzy.

Świat Hoteli na WorldHotel i EuroGastro 2018

Autor:

Ponadto w ŚWIECIE HOTELI m.in.:
- Katarzyna Nosowska, oraz Paweł Krawczyk z zespołu HEY, dla których korzystanie z usług gościnności to niemal codzienność, w humorystycznej i subiektywnej rozmowie zdradzą: czym dla nich jest hotel, które elementy wyposażenia są absolutnie kluczowe, a co wydaje się być zbędne. Jak lubią być goszczeni, na jakich „rautach” hotelowych mieli okazję grywać oraz do których obiektów najchętniej powróciliby prywatnie.
- Jacek Stasikowski, nowy dyrektor ds. rozwoju GH Orbis o celach, otwarciach i ekspansji marki Aparthotel Adagio;
- relacja z XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017;
- oferta dla gości pokolenia silver tsunami - czego oczekują?;
- sztuka prowadzenia zespołu - o nowych metodach i narzędziach w zarządzaniu personelem;
- Budujemy hotel. Abecadło inwestora;
- projekt i aranżacja strefy spa.

Świat Hoteli to najbardziej nowoczesne, praktyczne i niezależne czasopismo hotelarzy! Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców. Już dziś zapraszamy do lektury! Reklamodawcom gwarantujemy największy zasięg przy najniższych kosztach dotarcia!

Świat Hoteli w trafia bezpośrednio do odbiorców kwalifikowanych, którymi są:
- właściciele hoteli niezależnych i obiektów noclegowych;
- prezesi, zarządy, menadżerowie oraz kupcy z sieci hotelarskich;
- wybitni praktycy i eksperci branży HoReCa;
- inwestorzy;
- pracownie architektoniczne i projektowe

Ponadto czasopismo jest w dodatkowym nakładzie dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Wydawcą ŚWIATA HOTELI jest przez BROG B2B - media efektywnej komunikacji: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store, portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizatora Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt
BROG B2B
Biuro Reklamy
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11, z.pak@brogb2b.pl

Redakcja
Karolina Stępniak, redaktor naczelna, dyrektor wydawnicza
tel.: 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE