Strona główna Wiadomości 7 Świąteczna inicjatywa Hotelu Dębowy
REKLAMA

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

Świąteczna inicjatywa Hotelu Dębowy

Horecanet.pl, 7 grudnia 2017

W niedzielę 10 grudnia w godzinach od 11:00 do 17:00 zaledwie 50 km od Wrocławia w Dębowy Hotel | Event | SPA w odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Zwieńczeniem całodniowego wydarzenia będzie akustyczny koncert Wojciecha Bałwako.

Autor:

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rezydencji Dębowej**** w Bielawie to doskonała okazja, aby przed Świętami Bożego Narodzenia uzupełnić swoje przydomowe spiżarnie w lokalne i ekologiczne produkty, z których słynie region Gór Sowich. Każdy, kto przybędzie na wydarzenie, będzie mógł skosztować i zakupić artykuły spożywcze, których nie może zabraknąć na świątecznym stole: świeże wędliny, sery lutomierskie, w skład których wchodzą wyłącznie naturalne produkty oraz miody z przydomowych pasiek. Nie zabraknie również piwa rzemieślniczego „Sowie piwo z gór”. Tym razem ciekawym urozmaiceniem jarmarku będzie stoisko z biżuterią stanowiącą doskonały bożonarodzeniowy upominek dla bliskiej osoby. Szefowie kuchni Restauracji Ogrodowej będą serwować przygotowane przez nich świąteczne smakołyki. Nie zabraknie rozgrzewających trunków, w szczególności tradycyjnego grzanego wina. Dla najmłodszych zaplanowano ich ulubione atrakcje - animacje oraz malowanie buzi.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Urozmaiceniem niedzielnego wydarzenia będzie akustyczny koncert Wojciecha Bałwako, który wystąpi o godzinie 15:00 w zabytkowych wnętrzach Dębowego. W repertuarze artysty znajdą się klimatyczne covery.

- Jarmarki w Dębowym to już niemal tradycja. Bożonarodzeniowa edycja to idealny moment na spędzenie popołudnia w rodzinnej atmosferze. Dębowy wspiera młodych artystów, dlatego zapraszamy całe rodziny nie tylko do odwiedzenia stoisk, ale także na przedświąteczny koncert, który z pewnością wpłynie na doskonałe samopoczucie wszystkich przybyłych Gości - mówi Karolina Sochaj, dyrektorka Dębowego.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębowym odbędzie się 10 grudnia w godzinach od 11:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.