Strona główna Wiadomości grudzień 16 Sylwester tuż, tuż – sprawdź szeroką ofertę na Horecalink.pl
REKLAMA

Wsparcie dla gastronomii

Sylwester tuż, tuż – sprawdź szeroką ofertę na Horecalink.pl

Horecanet.pl, 15 grudnia 2016

Koniec roku zbliża się szybkimi krokami, już za chwilę zasiądziemy przy Wigilijnym stole, a zaraz potem zaczniemy odliczanie do powitania Nowego Roku. Okres ten jest szczególnie intensywny dla branży HoReCa.

Autor: Horecalink

Jak wykazują statystyki coraz więcej Polaków nie tylko decyduje się spędzić czas świąt wygodnie w hotelach, a także sylwestrową imprezę spędza poza domem. Równolegle do zmieniających się zwyczajów, rosną także oczekiwania w zakresie dań na stołach oraz trunków w kieliszkach.

Wszystkie potrawy powinny być przygotowane z najlepszych wyselekcjonowanych produktów.  Od listopada na platformie horecalink.pl dostępne są produkty dużego dystrybutora świeżych mięs i owoców morza gourmet – firmy Martmar. Firma ta wykorzystuje opracowaną przez siebie metodę wysyłki artykułów poprzez przesyłki kurierskie, dzięki czemu produkty dostępne są w całej Polsce. W ofercie firmy znajdziemy zarówno wysokiej jakości ryby i owoce morza, jak i wyselekcjonowany drób, dziczyzne czy jagnięcine. Produkty są wygodnie kalibrowane, konfekcjonowane a także wstępnie przygotowane np. w formie carpaccio czy pieczeni.

Sylwester jak i trwający do 28 lutego w zbliżającym się roku karnawał, celebrowany jest często z kieliszkiem szampana lub wina musującego. Platforma horecalink.pl także w tym obszarze nie pozostawia swoich użytkowników bez odpowiedzi, zapewniając im szeroki wybór francuskich szampanów, włoskiego prosseco, czy hiszpaniskiej cavy w super cenach! Równie atrakcyjne ceny obejmują wina białe, czerwone oraz alkohole twarde.

 

Aby nie zmarnować potencjału jaki ze sobą niosą wina z oferty serwisu, należy podawać je  w odpowiedniej temperaturze. Pomóc w tym mogą specjalistyczne szafy na wina będące odpowiednikiem idealnej piwniczki która jak wiadomo powinna posiadać m.in. odpowiednią temperaturę i wilgotność. Kryteria te oraz wiele innych ważnych elementów spełniają szafy EuroCave dostępne w atrakcyjnej cenie na platformie horecalink.pl.

O Horecalink.pl
Jest to pierwsza w Polsce platforma e-commerce oparta na modelu B2B, umożliwiająca dokonywanie zakupów oraz sprzedawanie produktów w branży HoReCa. Skierowana jest zarówno dla Sprzedających – dystrybutorów, producentów, detalistów jak i Kupujących – restauracji, firm cateringowych, hoteli, kawiarni, cukierni, punktów gastronomicznych, pubów i wielu innych. Łączy kilka tysięcy Sprzedających i Kupujących, tak aby znacząco usprawnić cały proces zakupowy oraz uczynić go bardziej efektywnym.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.