Strona główna Wiadomości grudzień 16 Sylwester tuż, tuż – sprawdź szeroką ofertę na Horecalink.pl
REKLAMA

Wsparcie dla gastronomii

Sylwester tuż, tuż – sprawdź szeroką ofertę na Horecalink.pl

Horecanet.pl, 15 grudnia 2016

Koniec roku zbliża się szybkimi krokami, już za chwilę zasiądziemy przy Wigilijnym stole, a zaraz potem zaczniemy odliczanie do powitania Nowego Roku. Okres ten jest szczególnie intensywny dla branży HoReCa.

Autor: Horecalink

Jak wykazują statystyki coraz więcej Polaków nie tylko decyduje się spędzić czas świąt wygodnie w hotelach, a także sylwestrową imprezę spędza poza domem. Równolegle do zmieniających się zwyczajów, rosną także oczekiwania w zakresie dań na stołach oraz trunków w kieliszkach.

Wszystkie potrawy powinny być przygotowane z najlepszych wyselekcjonowanych produktów.  Od listopada na platformie horecalink.pl dostępne są produkty dużego dystrybutora świeżych mięs i owoców morza gourmet – firmy Martmar. Firma ta wykorzystuje opracowaną przez siebie metodę wysyłki artykułów poprzez przesyłki kurierskie, dzięki czemu produkty dostępne są w całej Polsce. W ofercie firmy znajdziemy zarówno wysokiej jakości ryby i owoce morza, jak i wyselekcjonowany drób, dziczyzne czy jagnięcine. Produkty są wygodnie kalibrowane, konfekcjonowane a także wstępnie przygotowane np. w formie carpaccio czy pieczeni.

Sylwester jak i trwający do 28 lutego w zbliżającym się roku karnawał, celebrowany jest często z kieliszkiem szampana lub wina musującego. Platforma horecalink.pl także w tym obszarze nie pozostawia swoich użytkowników bez odpowiedzi, zapewniając im szeroki wybór francuskich szampanów, włoskiego prosseco, czy hiszpaniskiej cavy w super cenach! Równie atrakcyjne ceny obejmują wina białe, czerwone oraz alkohole twarde.

 

Aby nie zmarnować potencjału jaki ze sobą niosą wina z oferty serwisu, należy podawać je  w odpowiedniej temperaturze. Pomóc w tym mogą specjalistyczne szafy na wina będące odpowiednikiem idealnej piwniczki która jak wiadomo powinna posiadać m.in. odpowiednią temperaturę i wilgotność. Kryteria te oraz wiele innych ważnych elementów spełniają szafy EuroCave dostępne w atrakcyjnej cenie na platformie horecalink.pl.

O Horecalink.pl
Jest to pierwsza w Polsce platforma e-commerce oparta na modelu B2B, umożliwiająca dokonywanie zakupów oraz sprzedawanie produktów w branży HoReCa. Skierowana jest zarówno dla Sprzedających – dystrybutorów, producentów, detalistów jak i Kupujących – restauracji, firm cateringowych, hoteli, kawiarni, cukierni, punktów gastronomicznych, pubów i wielu innych. Łączy kilka tysięcy Sprzedających i Kupujących, tak aby znacząco usprawnić cały proces zakupowy oraz uczynić go bardziej efektywnym.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE