Strona główna Wiadomości grudzień 16 Sylwester tuż, tuż – sprawdź szeroką ofertę na Horecalink.pl
REKLAMA

Wsparcie dla gastronomii

Sylwester tuż, tuż – sprawdź szeroką ofertę na Horecalink.pl

Horecanet.pl, 15 grudnia 2016

Koniec roku zbliża się szybkimi krokami, już za chwilę zasiądziemy przy Wigilijnym stole, a zaraz potem zaczniemy odliczanie do powitania Nowego Roku. Okres ten jest szczególnie intensywny dla branży HoReCa.

Autor: Horecalink

Jak wykazują statystyki coraz więcej Polaków nie tylko decyduje się spędzić czas świąt wygodnie w hotelach, a także sylwestrową imprezę spędza poza domem. Równolegle do zmieniających się zwyczajów, rosną także oczekiwania w zakresie dań na stołach oraz trunków w kieliszkach.

Wszystkie potrawy powinny być przygotowane z najlepszych wyselekcjonowanych produktów.  Od listopada na platformie horecalink.pl dostępne są produkty dużego dystrybutora świeżych mięs i owoców morza gourmet – firmy Martmar. Firma ta wykorzystuje opracowaną przez siebie metodę wysyłki artykułów poprzez przesyłki kurierskie, dzięki czemu produkty dostępne są w całej Polsce. W ofercie firmy znajdziemy zarówno wysokiej jakości ryby i owoce morza, jak i wyselekcjonowany drób, dziczyzne czy jagnięcine. Produkty są wygodnie kalibrowane, konfekcjonowane a także wstępnie przygotowane np. w formie carpaccio czy pieczeni.

Sylwester jak i trwający do 28 lutego w zbliżającym się roku karnawał, celebrowany jest często z kieliszkiem szampana lub wina musującego. Platforma horecalink.pl także w tym obszarze nie pozostawia swoich użytkowników bez odpowiedzi, zapewniając im szeroki wybór francuskich szampanów, włoskiego prosseco, czy hiszpaniskiej cavy w super cenach! Równie atrakcyjne ceny obejmują wina białe, czerwone oraz alkohole twarde.

 

Aby nie zmarnować potencjału jaki ze sobą niosą wina z oferty serwisu, należy podawać je  w odpowiedniej temperaturze. Pomóc w tym mogą specjalistyczne szafy na wina będące odpowiednikiem idealnej piwniczki która jak wiadomo powinna posiadać m.in. odpowiednią temperaturę i wilgotność. Kryteria te oraz wiele innych ważnych elementów spełniają szafy EuroCave dostępne w atrakcyjnej cenie na platformie horecalink.pl.

O Horecalink.pl
Jest to pierwsza w Polsce platforma e-commerce oparta na modelu B2B, umożliwiająca dokonywanie zakupów oraz sprzedawanie produktów w branży HoReCa. Skierowana jest zarówno dla Sprzedających – dystrybutorów, producentów, detalistów jak i Kupujących – restauracji, firm cateringowych, hoteli, kawiarni, cukierni, punktów gastronomicznych, pubów i wielu innych. Łączy kilka tysięcy Sprzedających i Kupujących, tak aby znacząco usprawnić cały proces zakupowy oraz uczynić go bardziej efektywnym.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.