Strona główna Wiadomości System Horeca Idea w nowym Hampton by Hilton
REKLAMA

Tylko u nas!

System Horeca Idea w nowym Hampton by Hilton

Horecanet.pl, 13 listopada 2017

Lubelski Hampton by Hilton jako pierwszy w Polsce hotel tej marki wprowadził system Horeca Idea. Zapytaliśmy dyrektora Michała Rzeźnika dlaczego zdecydował się wprowadzić ten program do sprzedaży i zarządzania eventami.

Autor:

- Koncepcja produktu jakim jest Hampton by Hilton doskonale sprawdza się na rynku lubelskim, już po pierwszych kilku tygodniach widać wyraźnie jak bardzo potrzebny był produkt tzw. wyższej klasy hoteli typu focused-service. Marka Hilton kojarzy się lokalnej społeczności z gościnnością i usługami organizacji eventów najwyższej klasy, stąd jeszcze przed otwarciem hotelu otrzymaliśmy szereg zapytań o organizację spotkań firmowych, szkoleń oraz uroczystości rodzinnych. Jesteśmy postrzegani trochę przez pryzmat konceptów full-service z portfolio Hilton International. Mamy dwie świetnie wyposażone sale konferencyjne, restaurację z kilkudziesięcioma miejscami – Lublinianie bardzo polubili to miejsce i zaangażowanie naszego zespołu, chcemy im służyć najlepiej jak potrafimy, CRM Horeca Idea nam w tym pomoże. Po prostu odpowiadamy na potrzeby rynku i chcemy sobie to ułatwić stosując niedrogie i jednocześnie dobre narzędzie. Już po kilku tygodniach zrozumieliśmy, że nie będziemy w stanie prowadzić porządnie sprzedaży przy użyciu arkusza kalkulacyjnego - mówi Michał Rzeźnik.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.