Strona główna Wiadomości System Horeca Idea w nowym Hampton by Hilton
REKLAMA

Tylko u nas!

System Horeca Idea w nowym Hampton by Hilton

Horecanet.pl, 13 listopada 2017

Lubelski Hampton by Hilton jako pierwszy w Polsce hotel tej marki wprowadził system Horeca Idea. Zapytaliśmy dyrektora Michała Rzeźnika dlaczego zdecydował się wprowadzić ten program do sprzedaży i zarządzania eventami.

Autor:

- Koncepcja produktu jakim jest Hampton by Hilton doskonale sprawdza się na rynku lubelskim, już po pierwszych kilku tygodniach widać wyraźnie jak bardzo potrzebny był produkt tzw. wyższej klasy hoteli typu focused-service. Marka Hilton kojarzy się lokalnej społeczności z gościnnością i usługami organizacji eventów najwyższej klasy, stąd jeszcze przed otwarciem hotelu otrzymaliśmy szereg zapytań o organizację spotkań firmowych, szkoleń oraz uroczystości rodzinnych. Jesteśmy postrzegani trochę przez pryzmat konceptów full-service z portfolio Hilton International. Mamy dwie świetnie wyposażone sale konferencyjne, restaurację z kilkudziesięcioma miejscami – Lublinianie bardzo polubili to miejsce i zaangażowanie naszego zespołu, chcemy im służyć najlepiej jak potrafimy, CRM Horeca Idea nam w tym pomoże. Po prostu odpowiadamy na potrzeby rynku i chcemy sobie to ułatwić stosując niedrogie i jednocześnie dobre narzędzie. Już po kilku tygodniach zrozumieliśmy, że nie będziemy w stanie prowadzić porządnie sprzedaży przy użyciu arkusza kalkulacyjnego - mówi Michał Rzeźnik.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE