Strona główna Wiadomości lipiec Wiemy, jak będzie wyglądał hotel na wrocławskich Bielanach
REKLAMA

Wizualizacje obiektu

Wiemy, jak będzie wyglądał hotel na wrocławskich Bielanach

Horecanet.pl, 11 lipca 2018

Pierwsze wizualizacje obiektu robią ogromne wrażenie, a rozplanowanie powierzchni zaskakuje funkcjonalnością. Sieć Q Hotel przedstawia szczegóły swojej najnowszej inwestycji.

Wiemy, jak będzie wyglądał hotel na wrocławskich Bielanach

Autor: Horecanet

Głównymi atutami nowej inwestycji będzie między innymi: przestrzeń konferencyjna oraz restauracyjna o łącznej powierzchni 3200mkw, w tym główna sala bankietowa o powierzchni 574mkw i 4,5m wysokości pozwalająca na organizacje przyjęć dla blisko 600 osób z możliwością podziału trzy części.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Dodatkowo lokalizacja przy głównym węźle komunikacyjnym łączącym wchód i zachód Polski, w pobliżu Specjalnej Strefy Ekonomicznej, z bardzo dobrym połączeniem przyszłego obiektu z centrum Wrocławia oraz portem lotniczym Wrocław-Strachowice. Na ostatniej kondygnacji budynku zaaranżowano 400mkw przestrzeni eventowej, uzupełnionej tarasem o powierzchni 300m2 stanowiącej doskonałe miejsce na organizację wyjątkowych wydarzeń biznesowych z widokiem na panoramę okolicy.

Zaplanowano 209 nowoczesnych pokoi w tym 8 luksusowych apartamentów z 200 miejscami parkingowymi, 14 sal typu boardroom przeznaczonych do dyspozycji organizatorów spotkań i kongresów. Teren wokół hotelu przystosowany do realizacji imprez plenerowych na najwyższym poziomie.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE