Strona główna Wiadomości 29 Targi Food-to-Go 2018
REKLAMA

Specjalni goście i atrakcje

Targi Food-to-Go 2018

Horecanet.pl, 29 listopada 2017 06.02.2018 - 07.02.2018, Gdańsk

Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii Food-to-Go już od ośmiu lat z organizowane są na początku lutego, ponieważ zima to doskonały czas, aby przemyśleć budżet, oszacować wydatki i pomyśleć nad nowymi sposobami dotarcia do klientów. Tych natomiast corocznie licznie spotykamy podczas Targów, bo w okresie zimowym mają więcej czasu, aby zapoznać się z ofertami.

Autor: Food-to-Go

Z roku na rok zainteresowanie Targami Food-to-Go rośnie. Świadczy o tym zarówno coraz większa liczba Wystawców, jak i osób z branży odwiedzających w tym czasie Centrum Wystawienniczo – Kongresowe AmberExpo. Wpływ na wysoką frekwencję z pewnością będzie miał program towarzyszący wydarzenia, a ten już dziś zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Strefa Multi Café
Nowością najbliższych Targów jest Strefa Multi Café, która stanie się inspiracją dla właścicieli nadmorskich kawiarni, dynamicznie rozwijających się w ostatnich latach. Jak się wyróżnić, czym przyciągnąć sezonowego klienta, jak zaaranżować swój lokal lub letni ogródek? Między innymi na te pytania udzielą odpowiedzi Wystawcy, prezentujący w Strefie Multi Café zastawy stołowe, porcelanę, sztućce, meble, oświetlenie, tekstylia i dekoracje, wyposażenie ogródków, zadaszenia, pergole czy akcesoria z zakresu architektury ogrodowej.

Strefa Deserowych Inspiracji
Na lutowych Targach nie zabraknie też cieszącej się ogromnym zainteresowaniem Strefy Deserowych Inspiracji. Swoje produkty promują na niej producenci i dystrybutorzy kawy, herbaty, czekolady oraz słodkich i słonych deserów, lodów, sorbetów, dodatków i dekoracji cukierniczych. To właśnie tutaj mistrzowie cukiernictwa i najlepsi kucharze prezentują swoje umiejętności, a także nawiązują cenne kontakty biznesowe.

Gość specjalny
Już dziś możemy zdradzić, iż jednym z gości będzie kobieta, która…. ceni sobie sposób podania, dekorowania dania. Pomysły zwykle przychodzą jej do głowy nocą, a inspiracją są zwykle jej częste zachcianki. Planuje wyruszyć do Tajlandii i Indii – czyli w miejsca, które kulinarnie już dawno podbiły jej serce. Nie wyobraża sobie śniadania bez musli z mnóstwem bakalii, popołudnia bez kawy i dnia bez porcji słodkości. Uczestniczka 5. edycji największego kulinarnego show na świecie – MasterChef Polska. Zdobyła też drugie miejsce w konkursie Kulinarny Blog Roku. Jednym z Gości Specjalnych 8. Targów Food-to-GO będzie Sylwia Ładyga.

Do Targów Food-to-Go w Gdańsku zostało jeszcze trochę czasu, ale powierzchnia wystawiennicza zaczyna powoli topnieć. Warto zatem już dziś rozważyć swój udział w tym wydarzeniu i zarezerwować miejsce, aby wziąć udział w najważniejszym wydarzeniu targowym w kulinarnym kalendarzu Pomorza.

Więcej na foodtogo.pl

MIEJSCE TARGÓW:
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

ORGANIZATOR:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.

ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
tel. +48 12 644 59 32
biuro@targi.krakow.pl
www.targi.krakow.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.