Strona główna Wiadomości sierpień 31 Targi HoReCa i Gastrofood 2017
REKLAMA

Wydarzenie branżowe

Targi HoReCa i Gastrofood 2017

Horecanet.pl, 1 września 2017

Targi są odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży hotelarskiej oraz gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych.

Autor:

W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Od urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, poprzez meble, zastawę stołową, tekstylia, oprogramowanie, do żywności i napojów oraz bogatej oferty win dla sektora HoReCa. Dzięki tak rozbudowanej wielotematycznej formule, targi w Krakowie wyróżniają się wśród innych imprez tego typu. Tutaj spotyka się cała branża, aby podsumować rok i zaprezentować nowości na kolejny sezon.

Targi 2016 w liczbach:
376 wystawców w tym 131 zagranicznych z 24 krajów
12 762 zwiedzających z sektora HoReCa
8614 mkw. powierzchni wystawienniczej

Gwarantujemy doskonałą promocję wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – co roku Targi odwiedza blisko 13 tysięcy gości z całej Polski, a także Słowacji, Czech i Ukrainy. 78 proc. to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach. Zatem uczestnictwo w HORECE umożliwia nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji. Zwiedzający są rejestrowani, a wyniki sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).

Merida jest obecna na Targach HoReCa po raz piąty z rzędu. Wiele wskazuje na to, że nawiązane tutaj kontakty biznesowe będą procentować w przyszłości. Pozytywnie zaskoczyli mnie Klienci, którzy przyjechali np. ze Szczecina czy Gorzowa Wielkopolskiego. Po raz kolejny potwierdza się to, że imprezę odwiedzają przedstawiciele branży z całej Polski.

Targi HoReCa organizowane są już od 25 lat, w ciągu tego ćwierćwiecza udało nam się wykreować dużą, uznaną w branży imprezę targową, na której nie wypada nie być, jeśli pracuje się w sektorze HoReCa. To międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI.

Każdego roku wysyłamy ponad 30 tys. zaproszeń pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów do własnej, stale aktualizowanej bazy klientów z sektora HoReCa oraz baz patronów i partnerów targów. Zapewniamy wszechstronną promocję imprezy w mediach ogólnopolskich jak TVP Telewizja Polska, Superstacja.tv, Radio ZET, Radio ESKA, RMF, Gazeta.pl, Gazeta Krakowska, Radio Kraków oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.

STRONA WYDARZENIA

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.