Strona główna Wiadomości listopad 30 Targi Pyszna Polska 2017
REKLAMA

Duże wydarzenie

Targi Pyszna Polska 2017

Horecanet.pl, 30 listopada 2016 02.06.2017 - 04.06.2017, Wrocław

Magda Gessler zaprasza na wydarzenie, które ma zmienić gastronomiczny i hotelarski obraz Polski! W dniach 2-4 czerwiec br., we Wrocławiu, w jednym miejscu zgromadzą się zarówno przedstawiciele wiodących firm z kraju i z zagranicy, znakomici fachowcy, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominenci.

Autor: Pyszna Polska 2017

Jak zapewnia organizator Targi „Pyszna Polska 2017” wyznaczą kierunki i standardy rozwoju oraz  smaku na kolejne lata. Doceńmy walory Polski, poznając lepiej jej bogactwo kulinarne i hotelarskie. Pokażmy Europie naszą wartość i dotrzyjmy do nowych odbiorców!

Oferta skierowana jest do całej branży gastronomicznej, hotelarskiej  i branż pokrewnych. To niepowtarzalna okazja dla tych, którzy pragną poszukać nowych dróg dystrybucji, dotrzeć do licznego grona klientów oraz kontrahentów, a przy tym wspomóc budowanie swojej marki na rynku oraz wzmocnić jej pozycję wśród konkurencji.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE 
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK 2016

Dlaczego warto wziąć udział w targach?
  • nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych • źródło wiedzy i inspiracji do zastosowania w biznesie kulinarnym i hotelarskim • bogaty program wydarzeń z atrakcyjnymi strefami pokazowymi • wymiana doświadczeń • dotarcie do nowych odbiorców • szansa na wzmocnienie swojej pozycji rynkowej i wiele więcej.

Kto będzie na mapie Polski?
Na targach zaprezentują się właściciele restauracji, hoteli, pensjonatów, szefowie kuchni, producenci żywności, producenci i dystrybutorzy sprzętu, wyposażenia dla gastronomii i hotelarstwa; firmy cateringowe oraz wielu innych wystawców z wszelkich obszarów obsługujących HoReCA. Wydarzenie daje nieograniczone możliwości odbycia osobistych rozmów, zasięgnięcia porad specjalistów oraz uwiecznienia swojej marki.

Poziomki – znak jakości Magdy Gessler

Podczas targów odbędzie się prezentacja najlepszych w Polsce restauracji i hoteli, które rekomenduje Magda Gessler, przyznając znak jakości - Poziomki.

Pyszna Polska to niezawodna nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski oraz gwarancja trafionego wyboru. Zgłoszenie na targi na stronie: www.wroctargi.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.