Strona główna Wiadomości Trwa rozbudowa Hotelu Barczyzna
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Trwa rozbudowa Hotelu Barczyzna

Horecanet.pl, 13 listopada 2017

Jak udało nam się ustalić, zlokalizowany w pobliżu Wrześni, w Wielkopolsce, Hotel Barczyzna wkrótce odda do dyspozycji gości dodatkowe skrzydło, a także podwyższy swój standard do czterech gwiazdek.

Hotel Barczyzna będzie większy

Autor: Hotel Barczyzna

- Hotel Barczyzna to klimatyczne i niezwykłe miejsce, w którym gości witamy uśmiechem i indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb. 27 komfortowych pokoi, restauracja, sale konferencyjne i sala rekreacyjna to dopiero początek – mówi Kamil Rudolf, dyrektor hotelu. - W związku z zakończeniem trwającej rozbudowy obiektu, na początku 2018 planujemy podwyższyć kategoryzację i oddać do dyspozycji naszych gości nowe skrzydło z dodatkowymi 19 pokojami oraz częścią medical i spa, gdzie poza basenem, saunami i treningiem obwodowym milon, zaoferujemy zabiegi kosmetyczne i fizjoterapeutyczne, przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z użyciem najnowocześniejszych urządzeń - dodaje Kamil Rudolf.

Dodatkowo w hotelu uruchomiona zostanie specjalna dedykowana aplikacja na smartfony, której elementem będzie klucz mobilny do pokoi hotelowych.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.