Strona główna Wiadomości grudzień 5 Trzech, kolejnych wystawców XI Forum Profit Hotel 2016
REKLAMA

Jedenaste, najważniejsze spotkanie hotelarzy w Polsce

Trzech, kolejnych wystawców XI Forum Profit Hotel 2016

Horecanet.pl, 5 grudnia 2016

Firmy Mil-System, Żywiec Zdrój, a także Polska Grupa Tekstylna powiększyły grono wystawców jedenastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Firmy swoją ofertę zaprezentują szerokiemu gronu właścicieli hoteli niezależnych oraz „kupcom”, prezesom i zarządom sieci. Wydarzenie już w najbliższy czwartek 8 grudnia w The Westin Warsaw!

Autor:

Mil-System jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości mebli, jak stoły składane z możliwością sztaplowania, podłogi składanej Macarena, mebli hotelowych, krzeseł bankietowych z możliwością sztaplowania oraz także akcesoriów stanowiących niezbędny element wyposażenia hoteli a także sal bankietowych, konferencyjnych i restauracji. Firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, iż jest firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocnioną na pozycji lidera w branży. Rozwiązania składanych stołów konferencyjnych zostały wielokrotnie nagrodzone przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego za najlepszą ofertę na rynku w kategorii „Wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych”. Jako pierwsza firma na rynku wprowadziła laserowe obrzeża stołów, które są dużo trwalsze i bardziej estetyczne od tradycyjnych obrzeży klejonych. W ofercie znajduje się szeroka gama wysokiej jakości krzeseł konferencyjno-bankietowych z możliwością sztaplowania.

DSC_6681.jpg

Ubiegłoroczna edycja - X Forum Profit Hotel 2015

Żywiec Zdrój jest liderem na polskim rynku wody butelkowanej. Firma powstała w 1992 roku w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Czerpiąc ze źródeł, Żywiec Zdrój ze szczególną troską dba o środowisko naturalne i zachęca ludzi, by pili zdrowiej. Misja firmy widoczna jest we wszystkich obszarach działalności, od doboru dostawców, po programy edukacyjne i ekologiczne. Celem wszystkich działań firmy jest uwrażliwienie na potrzeby natury oraz kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

DSC_6823.jpg

Ubiegłoroczna edycja - X Forum Profit Hotel 2015

Polska Grupa Tekstylna jest dystrybutorem marki Cinq Mondes, która cieszy się opinią francuskiego pioniera i specjalisty w dziedzinie zabiegów, masaży i profesjonalnych produktów kosmetycznych, zainspirowanych dawnymi kulturami z całego świata, niepowtarzalnymi dzięki swej finezji i zmysłowości. Cinq Mondes na tle innych marek kosmetycznych, wyróżnia się dbałością o środowisko oraz pielęgnacją długofalową – bez narażania skóry na obciąż enia. Filozofią marki jest dbanie o człowieka jako całość a nie ograniczanie się jedynie do pielęgnacji skóry. Marka Cinq Mondes jest dostępna w 36 krajach. Posiada sieć ponad 1 tys. Partnerskich salonów spa rozsianych po całym świecie. Mamy w swojej ofercie spa, które cieszą się prawdziwą międzynarodową sławą. Współpracujemy między innymi z siecią Sofitel czy też Kempiński.

XI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel to nie tylko konferencja, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
 •  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
 •  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa. 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Organzator:
BROG Marketing
Tomasz Witecki
szef zespołu sprzedaży rynku hotelarskiego
tel.: 664 463 072, 22 290 66 11
t.witecki@brogmarketing.pl
www.profithotel.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.