Strona główna Wiadomości grudzień 5 Trzech, kolejnych wystawców XI Forum Profit Hotel 2016
REKLAMA

Jedenaste, najważniejsze spotkanie hotelarzy w Polsce

Trzech, kolejnych wystawców XI Forum Profit Hotel 2016

Horecanet.pl, 5 grudnia 2016

Firmy Mil-System, Żywiec Zdrój, a także Polska Grupa Tekstylna powiększyły grono wystawców jedenastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Firmy swoją ofertę zaprezentują szerokiemu gronu właścicieli hoteli niezależnych oraz „kupcom”, prezesom i zarządom sieci. Wydarzenie już w najbliższy czwartek 8 grudnia w The Westin Warsaw!

Autor:

Mil-System jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości mebli, jak stoły składane z możliwością sztaplowania, podłogi składanej Macarena, mebli hotelowych, krzeseł bankietowych z możliwością sztaplowania oraz także akcesoriów stanowiących niezbędny element wyposażenia hoteli a także sal bankietowych, konferencyjnych i restauracji. Firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, iż jest firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocnioną na pozycji lidera w branży. Rozwiązania składanych stołów konferencyjnych zostały wielokrotnie nagrodzone przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego za najlepszą ofertę na rynku w kategorii „Wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych”. Jako pierwsza firma na rynku wprowadziła laserowe obrzeża stołów, które są dużo trwalsze i bardziej estetyczne od tradycyjnych obrzeży klejonych. W ofercie znajduje się szeroka gama wysokiej jakości krzeseł konferencyjno-bankietowych z możliwością sztaplowania.

DSC_6681.jpg

Ubiegłoroczna edycja - X Forum Profit Hotel 2015

Żywiec Zdrój jest liderem na polskim rynku wody butelkowanej. Firma powstała w 1992 roku w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Czerpiąc ze źródeł, Żywiec Zdrój ze szczególną troską dba o środowisko naturalne i zachęca ludzi, by pili zdrowiej. Misja firmy widoczna jest we wszystkich obszarach działalności, od doboru dostawców, po programy edukacyjne i ekologiczne. Celem wszystkich działań firmy jest uwrażliwienie na potrzeby natury oraz kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

DSC_6823.jpg

Ubiegłoroczna edycja - X Forum Profit Hotel 2015

Polska Grupa Tekstylna jest dystrybutorem marki Cinq Mondes, która cieszy się opinią francuskiego pioniera i specjalisty w dziedzinie zabiegów, masaży i profesjonalnych produktów kosmetycznych, zainspirowanych dawnymi kulturami z całego świata, niepowtarzalnymi dzięki swej finezji i zmysłowości. Cinq Mondes na tle innych marek kosmetycznych, wyróżnia się dbałością o środowisko oraz pielęgnacją długofalową – bez narażania skóry na obciąż enia. Filozofią marki jest dbanie o człowieka jako całość a nie ograniczanie się jedynie do pielęgnacji skóry. Marka Cinq Mondes jest dostępna w 36 krajach. Posiada sieć ponad 1 tys. Partnerskich salonów spa rozsianych po całym świecie. Mamy w swojej ofercie spa, które cieszą się prawdziwą międzynarodową sławą. Współpracujemy między innymi z siecią Sofitel czy też Kempiński.

XI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel to nie tylko konferencja, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
 •  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
 •  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa. 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Organzator:
BROG Marketing
Tomasz Witecki
szef zespołu sprzedaży rynku hotelarskiego
tel.: 664 463 072, 22 290 66 11
t.witecki@brogmarketing.pl
www.profithotel.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE