Strona główna Wiadomości 2013 grudzień 19 Trzy Wyspy nad polskim wybrzeżem
REKLAMA

Nowa inwestycja Dom Inwest

Trzy Wyspy nad polskim wybrzeżem

Horecanet.pl, 19 grudnia 2013

W dniu 6 grudnia dokonano uroczystego wmurowania kamienia węgielnego w budowanym kompleksie Trzy Wyspy. To najnowsza inwestycja firmy Dom Inwest. Tak, jak większość jej realizacji hotel zlokalizowany będzie w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża - w Świnoujściu. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2015 roku.

Świnoujście wzbogaci się o luksusowy obiekt

Autor: Dom Inwest

Położenie inwestycji Trzy Wyspy w centrum nadmorskiej dzielnicy tworzy wyjątkowe sąsiedztwo - najszerszej polskiej plaży, historycznego Parku Zdrojowego oraz Nowej Promenady przy której znajdują się liczne kawiarnie i restauracje.

Kompleks Trzy Wyspy tworzyć będą trzy, pięciokondygnacyjne budynki w których znajdzie się 155 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w wysokim standardzie hotelowym, zapewniającym relaks i komfortowy pobyt.


Pokój pokazowy

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom gości i zapewnić odpowiedni wypoczynek nad morzem w hotelu znajdą się również dwie stylowe restauracje, sky bar z widokiem na morze, basen, sauny, wanna spa oraz strefa wellness oferująca gościom kompleksowe zabiegi lecznicze.

Budowa hotelu już trwa. Według założeń inwestorów ma się zakończyć w pierwszej połowie 2015 roku.

>>> Przeczytaj również: Za nami najważniejsze spotkanie branży hotelarskiej

Teresa i Eugeniusz Japtok, właściciele firmy Dom Inwest, działają na rynku przeszło 20 lat. W tym czasie zrealizowali kilka dużych inwestycji na terenie miasta Świnoujścia. Obszar działań firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego - od pozyskania guntów, poprzez projektowanie we wspólpracy z najlepszymi architektami po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad realizacją aż do przekazania gotowych apartamentów klientom.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.