Strona główna Wiadomości 2013 grudzień 19 Trzy Wyspy nad polskim wybrzeżem
REKLAMA

Nowa inwestycja Dom Inwest

Trzy Wyspy nad polskim wybrzeżem

Horecanet.pl, 19 grudnia 2013

W dniu 6 grudnia dokonano uroczystego wmurowania kamienia węgielnego w budowanym kompleksie Trzy Wyspy. To najnowsza inwestycja firmy Dom Inwest. Tak, jak większość jej realizacji hotel zlokalizowany będzie w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża - w Świnoujściu. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2015 roku.

Świnoujście wzbogaci się o luksusowy obiekt

Autor: Dom Inwest

Położenie inwestycji Trzy Wyspy w centrum nadmorskiej dzielnicy tworzy wyjątkowe sąsiedztwo - najszerszej polskiej plaży, historycznego Parku Zdrojowego oraz Nowej Promenady przy której znajdują się liczne kawiarnie i restauracje.

Kompleks Trzy Wyspy tworzyć będą trzy, pięciokondygnacyjne budynki w których znajdzie się 155 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w wysokim standardzie hotelowym, zapewniającym relaks i komfortowy pobyt.


Pokój pokazowy

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom gości i zapewnić odpowiedni wypoczynek nad morzem w hotelu znajdą się również dwie stylowe restauracje, sky bar z widokiem na morze, basen, sauny, wanna spa oraz strefa wellness oferująca gościom kompleksowe zabiegi lecznicze.

Budowa hotelu już trwa. Według założeń inwestorów ma się zakończyć w pierwszej połowie 2015 roku.

>>> Przeczytaj również: Za nami najważniejsze spotkanie branży hotelarskiej

Teresa i Eugeniusz Japtok, właściciele firmy Dom Inwest, działają na rynku przeszło 20 lat. W tym czasie zrealizowali kilka dużych inwestycji na terenie miasta Świnoujścia. Obszar działań firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego - od pozyskania guntów, poprzez projektowanie we wspólpracy z najlepszymi architektami po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad realizacją aż do przekazania gotowych apartamentów klientom.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.