Strona główna Wiadomości czerwiec Tydzień ze Smoothie Bowl w Organic Coffee
REKLAMA

Nowa oferta sieci

Tydzień ze Smoothie Bowl w Organic Coffee

Horecanet.pl, 19 czerwca 2017

Skoro wiosenno-letni czas oferuje nam tyle wspaniałych owoców i warzyw, to czemu z tego nie skorzystać? A jeśli, przy okazji, są ekologiczne, czyli bez chemii, pestycydów, niepryskane, może warto przygotować z nich coś naprawdę pysznego i zdrowego? Taka idea przyświeca właśnie kawiarniom Organic Coffee w Tygodniu ze Smoothie Bowl.

Autor:

Co to jest smoothie bowl? W skrócie – miska pełna zdrowia. Ulubiony koktajl owocowy lub owocowo-warzywny posypany bakaliami oraz owocami, które lubimy. Sycąca, przepyszna i pełna witamin propozycja na śniadanie, ale nie tylko. Dodatkowo, w naszych #ekomiskach znajdują się mixy superfoods Forever Beautiful i Chocolate Lover. Smoothie bowl kosztuje 18 zł.

19-25.06.2017 r. we wszystkich kawiarniach Organic Coffee & more będzie można samemu skomponować swojego własnego bowla. Jak to działa? Mechanizm akcji jest bardzo prosty:

1.    przyjdź do dowolnej kawiarni Organic Coffee & more
2.    wybierz jedno z 3 dostępnych smoothie
3.    dobierz ulubione owoce i bakalie
4.    odbierz zamówienie
5.    zrób zdjęcie i wrzuć na FB z hashtagiem #ekomiska, by wziąć udział w konkursie
6.    ciesz się smakiem swojego bowla

Autorzy zdjęć, które zbiorą największą ilość lajków, wygrywają vouchery na kawę do wykorzystania w kawiarniach OC. Rozwiązanie konkursu 30.06.2017 r. Więcej informacji na facebooku.

SUPPLIER OF THE YEAR 2017
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły -

Organic Coffee & more to rozwijająca się sieć kawiarni z żywnością ekologiczną certyfikowaną. We wszystkich kawiarniach można spróbować ekologicznych napojów: kaw, herbat, smoothie i koktajlów przygotowywanych ze świeżych warzyw i owoców na miejscu, lemoniad oraz świeżo wyciskanych soków. W menu znajdują się także pozycje śniadaniowe i lunchowe. Klienci mogą sprawdzić na miejscu ekologiczne certyfikaty dostawców. Innowacją jest oferowanie żywności ekologicznej, która w Polsce jest 2-3-krotnie droższa od konwencjonalnej, w normalnych, przystępnych cenach. Lokale sieci charakteryzują się oryginalnym, ciepłym wystrojem wnętrza – dominują naturalne materiały: drewno, kamień, cegła. Ekologiczny koncept widoczny jest we wszystkich sferach działania kawiarni, począwszy od obowiązkowej segregacji śmieci, a skończywszy na używaniu jednorazowych kubeczków oraz opakowań wykonanych z biodegradowalnego tworzywa PLA.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE