Strona główna Wiadomości VacationClub przedstawia pracowników
REKLAMA

Nowy koncept rozwija skrzydła

VacationClub przedstawia pracowników

Horecanet.pl, 7 lutego 2018

Kolorem startupu VacationClub jest magenta, ale jego founderka Krystyna Wróblewska zarządza swoim biznesem turkusowo. Do swojego zespołu zaprasza osoby, które myślą niestandardowo, a ich role nie są z góry narzucone, lecz są na bieżąco definiowane w zależności od aktualnych potrzeb organizacji. Piotr Śliwka dba o rozwój, a Żaneta Wicik o sprzedaż i obsługę gości.

Autor:

Piotr Śliwka jako dyrektor rozwoju odpowiedzialny jest za rozbudowanie zespołu oraz poszerzenie oferty VacationClub. Ostatnie 10 lat był związany z rynkiem nieruchomości. Rozpoczął swoją przygodę od stanowiska doradcy ds. nieruchomości Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako dyrektor regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie. Wieloletnie doświadczenie menadżerskie uzupełnione szkoleniami pozwalają mu na tworzenie turkusowej przestrzeni do rozwoju pracowników, którzy biorą odpowiedzialność za efekty działania i realizację powierzonych zadań. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W wolnym czasie biega, jeździ na nartach i rowerze oraz podróżuje.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Żaneta Wicik dołączyła do zespołu VacationClub w maju 2016 roku i objęła stanowisko Sales & Revenue Managera. W startupie odpowiada za strategię sprzedaży, tym samym dba o przychody właścicieli. Wywodzi się z hotelarstwa – przez sześć lat pracowała w dziale rezerwacji dużych obiektów międzynarodowych sieci w Warszawie. Pierwsze zawodowe kroki stawiała w hotelu InterContinental, następnie pracowała w obiektach należących do grupy Hilton. Przez 2 lata była odpowiedzialna za relacje z gośćmi i jakość. Należy do turkusowych pracowników świetnie zorganizowanych, zorientowanych na cel – wie jak i kiedy wykonać swoje zadania. W VacationClub pozwala samorealizować się pięcioosobowemu zespołowi równocześnie czuwając nad funkcjonowaniem recepcji w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie. Kończyła filologię angielską i biegle posługuje się tym językiem. Prywatnie zaangażowana matka i miłośniczka Mazur.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE