Strona główna Wiadomości VacationClub przedstawia pracowników
REKLAMA

Nowy koncept rozwija skrzydła

VacationClub przedstawia pracowników

Horecanet.pl, 7 lutego 2018

Kolorem startupu VacationClub jest magenta, ale jego founderka Krystyna Wróblewska zarządza swoim biznesem turkusowo. Do swojego zespołu zaprasza osoby, które myślą niestandardowo, a ich role nie są z góry narzucone, lecz są na bieżąco definiowane w zależności od aktualnych potrzeb organizacji. Piotr Śliwka dba o rozwój, a Żaneta Wicik o sprzedaż i obsługę gości.

Autor:

Piotr Śliwka jako dyrektor rozwoju odpowiedzialny jest za rozbudowanie zespołu oraz poszerzenie oferty VacationClub. Ostatnie 10 lat był związany z rynkiem nieruchomości. Rozpoczął swoją przygodę od stanowiska doradcy ds. nieruchomości Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako dyrektor regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie. Wieloletnie doświadczenie menadżerskie uzupełnione szkoleniami pozwalają mu na tworzenie turkusowej przestrzeni do rozwoju pracowników, którzy biorą odpowiedzialność za efekty działania i realizację powierzonych zadań. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W wolnym czasie biega, jeździ na nartach i rowerze oraz podróżuje.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Żaneta Wicik dołączyła do zespołu VacationClub w maju 2016 roku i objęła stanowisko Sales & Revenue Managera. W startupie odpowiada za strategię sprzedaży, tym samym dba o przychody właścicieli. Wywodzi się z hotelarstwa – przez sześć lat pracowała w dziale rezerwacji dużych obiektów międzynarodowych sieci w Warszawie. Pierwsze zawodowe kroki stawiała w hotelu InterContinental, następnie pracowała w obiektach należących do grupy Hilton. Przez 2 lata była odpowiedzialna za relacje z gośćmi i jakość. Należy do turkusowych pracowników świetnie zorganizowanych, zorientowanych na cel – wie jak i kiedy wykonać swoje zadania. W VacationClub pozwala samorealizować się pięcioosobowemu zespołowi równocześnie czuwając nad funkcjonowaniem recepcji w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie. Kończyła filologię angielską i biegle posługuje się tym językiem. Prywatnie zaangażowana matka i miłośniczka Mazur.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.