Strona główna Wiadomości Vienna House pyta dzieci o opinie
REKLAMA

Podsumowanie projektu

Vienna House pyta dzieci o opinie

Horecanet.pl, 12 czerwca 2018

Czego oczekują najmłodsi podczas pobytu w hotelu i co sprawia im największą radość? Vienna House regularnie pyta o to dzieci poprzez skierowaną do nich ankietę. Sugestie od młodych gości to kolorowa mieszanka serdecznych pochwał i niekiedy bardzo kreatywnych propozycji udoskonaleń.

Autor: VH

Już od roku mały chochlik Joh towarzyszy dzieciom podczas pobytu we wszystkich hotelach Vienna House. Salki zabaw, plecak odkrywcy, przybory do malowania, hotelowe zagadki i mnóstwo psot i figli z Joh. Dzięki nim dzieci w Vienna House od Francji po Rosję, od polskiego wybrzeża Bałtyku po Las Bregencki w ogóle się nie nudzą. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pod koniec maja i na początku czerwca we wszystkich hotelach odbyły się liczne imprezy dla dzieci.

Czego oczekują najmłodsi podczas pobytu w hotelu i co sprawia im największą radość? Vienna House regularnie pyta o to dzieci poprzez skierowaną do nich ankietę. Sugestie od młodych gości to kolorowa mieszanka serdecznych pochwał i niekiedy bardzo kreatywnych propozycji udoskonaleń.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

- Do raczej nietypowych życzeń należy propozycja, aby uzupełnić bufet śniadaniowy o maszynę do lodów - mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. - Jednym z życzeń, które szybko spełniliśmy, było więcej dziecięcych kanałów telewizyjnych. Dzieci są wspaniałymi gośćmi i chcemy, aby cudownie spędzały u nas czas. Są szczere, nie „cenzurują” wypowiadanych przez siebie opinii i od razu wyczuwają, czy traktuje się je poważnie, czy też nie. W ramach podziękowania nasi pracownicy dostają nawet małe prezenty, na przykład czekoladę, miły list czy namalowany obrazek. Nie sposób się przy tym nie uśmiechnąć.
 
Szczególnie chwalone jest zawsze menu dla dzieci w restauracjach i różne zabawy z chochlikiem Joh w hotelu i w mobilnym concierge. W ankietach pojawią się również takie komentarze: - Uwielbiam skakać na łóżku, bo jest super trampoliną - napisało dzletnie dziecko.
 
Każde dziecko, które melduje się w Vienna House, otrzymuje oprócz upominku powitalnego możliwość sprawdzenia, czy hotel jest przyjazny dzieciom – w tym celu zakłada maskę Joha i otrzymuje do wypełnienia ankietę. Nie zawsze plany rodziców pozwalają na te zabawy, ale widać, że projekt „Dzieci & Vienna House” jest dużym sukcesem. Świadczy o tym coraz większa liczba pozytywnych opinii rodzin na popularnych internetowych platformach podróżniczych.
 
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przypadającego 1 czerwca we wszystkich hotelach Vienna House odbyło się wiele różnych imprez.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE