Strona główna Wiadomości 9 W Katowicach ruszyła kawiarnia dla fanów gier
REKLAMA

Nowe miejsce w mieście

W Katowicach ruszyła kawiarnia dla fanów gier

Horecanet.pl, 5 stycznia 2017

Przy ul. Kamiennej została otwarta nowa kawiarnia. Nie jest to jednak tradycyjny lokal serwujący kawę. Ludiversum została stworzona z myślą o miłośnikach gier planszowych i wszystkich tych, którzy chcieliby planszówki dopiero poznać.

Autor:

Nazwa wzięła się z połączenia dwóch łacińskich słów: ludi (gry, zabawy) oraz universum (świat), ponieważ przekraczając progi Ludiversum wkracza się do barwnego i fascynującego świata gier. Dla klientów za darmo dostępna jest biblioteka oferująca 250 planszówek do zagrania.

W menu Ludiversum serwowane są kawy, herbaty, soki i piwa regionalne oraz przekąski, np. tarty i muffinki. W tygodniu i w niedzielę lokal czynny w godz. 15.00-23.00, w piątki i soboty – 15.00-0.00.

 


                                                                                                                                    
                                                             

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.