Strona główna Wiadomości W Krakowie powstanie nowa przestrzeń gastronomiczna
REKLAMA

Trwają poszukiwania operatora obiektu

W Krakowie powstanie nowa przestrzeń gastronomiczna

Horecanet.pl, 10 maja 2018

W inwestycji Wawrzyńca19 zrealizowanej na terenie dawnej, pochodzącej z 1914 roku, elektrowni miejskiej TriBeach planuje otwarcie foodcourtu. W obiekcie zaprojektowano osiem niezależnych punktów gastronomicznych

Autor: TriBeach

Unikalność inwestycji wiąże się z jej lokalizacją w popularnej krakowskiej dzielnicy Kazimierz oraz z projektem adaptacji postindustrialnych zabudowań.

Powierzchnia usługowa przeznaczona pod foodcourt została zaplanowana na parterze oraz fragmencie pierwszego piętra budynku, w części bezpośrednio przylegającej do ulicy Św. Wawrzyńca.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
KWIECIEŃ 2018

Mieszcząca się w obiekcie odrestaurowana suwnica mostowa dawnej maszynowni wraz z widocznymi szynami ramowymi, pozwala wyobrazić sobie imponującą skalę dawnej elektrowni i stanowić będzie oryginalny element wystroju wnętrza. Wyjątkowy charakter nadają lokalowi również charakterystyczne okna, nawiązujące do postindustrialnego charakteru budynku oraz  odrestaurowana kratownica dachu wraz ze świetlikiem, będące pozostałościami po dawnej hali maszyn. W obiekcie zaprojektowano osiem niezależnych punktów gastronomicznych o różnorodnym i uzupełniającym przeznaczeniu tak aby zapewnić potencjalnemu klientowi pełen wachlarz usług gastronomicznych i różnorodne menu. Wszystkie lokale korzystają ze wspólnej sali konsumpcyjnej rozłożonej na różnych poziomach w ciekawym układzie funkcjonalnym, tworzącym niepowtarzalny układ przestrzenny lokalu.

Na chwilę obecną trwają poszukiwania operatora obiektu. Komercjalizację prowadzi Leach & Lang Property Consultants.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.