Strona główna Wiadomości W Warszawie rusza Different - restauracja w ciemności
REKLAMA

Tylko u nas!

W Warszawie rusza Different - restauracja w ciemności

Horecanet.pl, 11 kwietnia 2018

To jedyny w Polsce lokal w ciemności, którego goście będą obsługiwani przez niewidomych kelnerów. Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca Millenium Plaza, obok słynnej „Niewidzialnej Wystawy”. Oficjalne otwarcie nastąpi 20 kwietnia br.

W Warszawie rusza Different - restauracja w ciemności

Autor: Different

- Usługi Different zaspokoją potrzebę poszukiwania nietypowych doznań, przeżywania silnych emocji, niezwykłości, przy jednoczesnym pragnieniu poczucia bezpieczeństwa i bycia pod opieką profesjonalistów. Naszą domeną jest autentyczność serwowanych doświadczeń, stąd też przewodnikami w restauracji są osoby świetnie obeznane na co dzień z ciemnością – mówi Anna Bocheńska, twórczyni projektu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

W restauracji Different ważna jest nie tylko jakość doznań, ale także jakość serwowanych potraw. - Zaserwujemy kuchnię europejską fusion. Na życzenie gości menu może zostać zmodyfikowane o ulubione potrawy, z wybranych kuchni świata np. meksykańskiej, włoskiej czy koszernej – tłumaczy Anna Bocheńska, i dodaje: Spotkaniom w restauracjach zazwyczaj towarzyszy muzyka, w Different będzie można jej posłuchać również na żywo. Żaden gatunek muzyczny nie stanowi dla nas przeszkody. Dobierzemy odpowiednich wykonawców, zgodnie z Państwa oczekiwaniami estetycznymi.

Lokal dysponuje przestrzenią bankietową dla 50 osób w sali głównej oraz 12 miejscami w sali VIP.

Restauracja Different jest działalnością gospodarczą Fundacji Pomocy Rodzinie „Człowiek w potrzebie”. Zyski w całości przeznaczone są na cele statutowe fundacji, głównie na wsparcie ubogich rodzin.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.