Strona główna Wiadomości W Warszawie rusza Different - restauracja w ciemności
REKLAMA

Tylko u nas!

W Warszawie rusza Different - restauracja w ciemności

Horecanet.pl, 11 kwietnia 2018

To jedyny w Polsce lokal w ciemności, którego goście będą obsługiwani przez niewidomych kelnerów. Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca Millenium Plaza, obok słynnej „Niewidzialnej Wystawy”. Oficjalne otwarcie nastąpi 20 kwietnia br.

W Warszawie rusza Different - restauracja w ciemności

Autor: Different

- Usługi Different zaspokoją potrzebę poszukiwania nietypowych doznań, przeżywania silnych emocji, niezwykłości, przy jednoczesnym pragnieniu poczucia bezpieczeństwa i bycia pod opieką profesjonalistów. Naszą domeną jest autentyczność serwowanych doświadczeń, stąd też przewodnikami w restauracji są osoby świetnie obeznane na co dzień z ciemnością – mówi Anna Bocheńska, twórczyni projektu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

W restauracji Different ważna jest nie tylko jakość doznań, ale także jakość serwowanych potraw. - Zaserwujemy kuchnię europejską fusion. Na życzenie gości menu może zostać zmodyfikowane o ulubione potrawy, z wybranych kuchni świata np. meksykańskiej, włoskiej czy koszernej – tłumaczy Anna Bocheńska, i dodaje: Spotkaniom w restauracjach zazwyczaj towarzyszy muzyka, w Different będzie można jej posłuchać również na żywo. Żaden gatunek muzyczny nie stanowi dla nas przeszkody. Dobierzemy odpowiednich wykonawców, zgodnie z Państwa oczekiwaniami estetycznymi.

Lokal dysponuje przestrzenią bankietową dla 50 osób w sali głównej oraz 12 miejscami w sali VIP.

Restauracja Different jest działalnością gospodarczą Fundacji Pomocy Rodzinie „Człowiek w potrzebie”. Zyski w całości przeznaczone są na cele statutowe fundacji, głównie na wsparcie ubogich rodzin.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE