Strona główna Wiadomości kwiecień 20 Warmia i Mazury coraz atrakcyjniejsze
REKLAMA

Turyści z pełną obsługą

Warmia i Mazury coraz atrakcyjniejsze

Horecanet.pl, 20 kwietnia 2017

Sezon zbliża się wielkimi krokami. Najpopularniejsze polskie regiony turystyczne przygotowują się na przyjęcie urlopowiczów. Dużą mobilizację widać zwłaszcza na Warmii i Mazurach, gdzie poczyniono szereg inwestycji mających przyciągnąć nowych gości..

Autor: Shutterstock

Warmińsko–mazurskie stale podnosi swoją atrakcyjność względem turystów. Aktywna promocja regionu oraz nowe inwestycje w transport i infrastrukturę pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Lotnisko ciągle się rozwija
Jednym z bardziej efektownych projektów w regionie jest nowo wybudowany port lotniczy Olsztyn-Mazury. Lotnisko w podolsztyńskich Szymanach, które zostało otwarte 16 miesięcy temu, już teraz musi zostać rozbudowane. Spowodowane jest to niewystarczającą liczbą miejsc dla samolotów na płycie postojowej. Lotnisko w 2016 r. obsłużyło ok. 47 tys. pasażerów, ale ambicje władz sięgają dużo dalej. W pierwszych trzech miesiącach obecnego roku lotnisko zdążyło już obsłużyć ponad 20 tys. pasażerów, co daje podstawę do dużego optymizmu.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 
link do aktualnego numeru: MARZEC 2017

Wszystkie drogi prowadzą… na Mazury
Infrastruktura drogowa do tej pory była piętą achillesową całego regionu. Obecnie trwają prace mające zmienić drogowe oblicze Warmii i Mazur. Nowe kilometry dróg ekspresowych S7 oraz S51 z pewnością przyczynią się do poprawy komfortu podróżujących. Przykładowo, dzięki inwestycjom poczynionym w 2016 czas podróży z Warszawy do Elbląga skrócił się o 20 min. W obecnym roku prowadzone będą budowy kolejnych odcinków dróg ekspresowych w regionie.

Warmia i Mazury są również atrakcyjnym miejscem dla pasjonatów turystyki rowerowej. Trasa warmińsko-mazurskiego odcinka Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, która została oddana pod koniec 2015 r. jest idealną promocją zarówno regionu, jak i aktywnej formy wypoczynku.  Długość trasy warmińsko-mazurskiego odcinka wynosi 394 km i prowadzi z Elbląga do Gołdapi.

Turyści z pełną obsługą
Goście wybierający się na Warmię i Mazury nie muszą na własną rękę szukać noclegów. W Krainie Tysiąca Jezior od niedawna funkcjonuje regionalny operator zajmujący się obsługą turystów. Mazury Air Travel powstał z inicjatywy Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i oferuje bogaty pakiet usług, od rezerwacji hotelu i wynajmu samochodu po organizowanie wycieczek fakultatywnych. To tylko nieliczne przykłady projektów, które z pewnością podnoszą atrakcyjność turystyczną Warmii i Mazur.

- Inwestycje poczynione w ostatnich latach wpłyną korzystnie nie tylko kondycję branży turystycznej, ale na cały region. Lepsza infrastruktura transportowa jest bodźcem dla rozwoju kolejnych gałęzi gospodarki oraz magnesem dla nowych inwestorów, którzy coraz chętniej lokują swój kapitał w województwie warmińsko-mazurskim – ocenia Marek Klamut z firmy Treeneo.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE