Strona główna Wiadomości grudzień 30 Warszawa: Drugie Dno otwarte
REKLAMA

Tylko u nas!

Warszawa: Drugie Dno otwarte

Horecanet.pl, 30 grudnia 2016

Trzy dni przed Wigilią multitap Drugie Dno, zlokalizowany przy ul. Nowogrodzkiej 4 w Warszawie, otworzył swoje drzwi. Goście docenili wybór polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych oraz cydrów, których smak podkreślały ciepłe przekąski.

Autor:

Lokal chwalono za design, zaakcentowany odkrytymi cegłami i dopasowanym do nich oświetleniem, a uwagę przykuwało calligraffiti na jednej ze ścian oraz nowoczesna, przeszklona i podświetlona chłodnia z kranami na poziomie -1.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Drugie Dno zaprasza codziennie od godziny 16. Do dyspozycji gości są trzy sale – każda z własnym nagłośnieniem i wygodnymi krzesłami oraz antresola z fotelami. Doświadczeni barmani serwują zmieniające się na kranach piwa i cydry. Ofertę uzupełniają: piwa w butelkach, włoskie wino musujące, beer coctail, robiona na miejscu lemoniada oraz kawa i herbata. Otwarta kuchnia daje możliwość obserwowania przy pracy pełnych pomysłów kucharzy i jest czynna w niedzielę i poniedziałek do godziny 22, a od wtorku do soboty do 24. Miejsce z klimatem, nie tylko dla miłośników piwa, zachęca do odkrycia.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.