Strona główna Wiadomości grudzień 30 Warszawa: Drugie Dno otwarte
REKLAMA

Tylko u nas!

Warszawa: Drugie Dno otwarte

Horecanet.pl, 30 grudnia 2016

Trzy dni przed Wigilią multitap Drugie Dno, zlokalizowany przy ul. Nowogrodzkiej 4 w Warszawie, otworzył swoje drzwi. Goście docenili wybór polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych oraz cydrów, których smak podkreślały ciepłe przekąski.

Autor:

Lokal chwalono za design, zaakcentowany odkrytymi cegłami i dopasowanym do nich oświetleniem, a uwagę przykuwało calligraffiti na jednej ze ścian oraz nowoczesna, przeszklona i podświetlona chłodnia z kranami na poziomie -1.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Drugie Dno zaprasza codziennie od godziny 16. Do dyspozycji gości są trzy sale – każda z własnym nagłośnieniem i wygodnymi krzesłami oraz antresola z fotelami. Doświadczeni barmani serwują zmieniające się na kranach piwa i cydry. Ofertę uzupełniają: piwa w butelkach, włoskie wino musujące, beer coctail, robiona na miejscu lemoniada oraz kawa i herbata. Otwarta kuchnia daje możliwość obserwowania przy pracy pełnych pomysłów kucharzy i jest czynna w niedzielę i poniedziałek do godziny 22, a od wtorku do soboty do 24. Miejsce z klimatem, nie tylko dla miłośników piwa, zachęca do odkrycia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.