Strona główna Wiadomości grudzień 30 Warszawa: Drugie Dno otwarte
REKLAMA

Tylko u nas!

Warszawa: Drugie Dno otwarte

Horecanet.pl, 30 grudnia 2016

Trzy dni przed Wigilią multitap Drugie Dno, zlokalizowany przy ul. Nowogrodzkiej 4 w Warszawie, otworzył swoje drzwi. Goście docenili wybór polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych oraz cydrów, których smak podkreślały ciepłe przekąski.

Autor:

Lokal chwalono za design, zaakcentowany odkrytymi cegłami i dopasowanym do nich oświetleniem, a uwagę przykuwało calligraffiti na jednej ze ścian oraz nowoczesna, przeszklona i podświetlona chłodnia z kranami na poziomie -1.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Drugie Dno zaprasza codziennie od godziny 16. Do dyspozycji gości są trzy sale – każda z własnym nagłośnieniem i wygodnymi krzesłami oraz antresola z fotelami. Doświadczeni barmani serwują zmieniające się na kranach piwa i cydry. Ofertę uzupełniają: piwa w butelkach, włoskie wino musujące, beer coctail, robiona na miejscu lemoniada oraz kawa i herbata. Otwarta kuchnia daje możliwość obserwowania przy pracy pełnych pomysłów kucharzy i jest czynna w niedzielę i poniedziałek do godziny 22, a od wtorku do soboty do 24. Miejsce z klimatem, nie tylko dla miłośników piwa, zachęca do odkrycia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE