Strona główna Wiadomości Warszawa: Targ Śniadaniowy na Ratuszowej 6
REKLAMA

Nowa lokalizacja wydarzenia

Warszawa: Targ Śniadaniowy na Ratuszowej 6

8 czerwca 2018

Były już Wola, Wilanów, Targówek, Gocław, Praga Płd., Żoliborz, Mokotów i Ursynów. Teraz przyszedł czas na Pragę. Od 9 czerwca Targ Śniadaniowy zawita na ul. Ratuszową 6.

Warszawa: Targ Śniadaniowy na Ratuszowej 6

Autor: Horecanet

W trakcie premierowej, praskiej odsłony będzie można m.in. spróbować azjatyckich, gruzińskich i koreańskich przysmaków, kupić płyty vinylowe, posłuchać muzyki na żywo, zagrać w boule i klasy… lub po prostu odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. To początek zmian, w wyniku których nieopodal głównego wejścia do warszawskiego ZOO powstanie unikalne centrum kulturalno-gastronomiczne.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Targ Śniadaniowy to marka, które na dobre zakorzeniła się wśród Warszawiaków, licznie odwiedzających imprezy organizowane pod jej szyldem. Przepis jest prosty: połączenie niezobowiązującego klimatu, dobrego jedzenia od lokalnych marek ze szczyptą kultury. W ten sposób powstało miejsce służące odpoczynkowi mieszkańców stolicy, ale także promocji lokalnej twórczości, nie tylko kulinarnej. Te same cele przyświecają najnowszemu przedsięwzięciu, jakim jest Ratuszowa 6.

- Działamy od sześciu lat. Przez ten czas rozwinęliśmy się nie tylko my, ale także wystawiające się u nas biznesy gastronomiczne. Targ Śniadaniowy to dobre miejsce, aby zebrać doświadczenia i wypróbować swoich sił przed rozpoczęciem działalności na większą skalę. Praga to miejsce, w którym powstaje wiele ciekawych inicjatyw kulinarnych i kulturalnych. Teraz, działając na Ratuszowej 6, będziemy je mogli wspierać i tym samym mieć wkład w lokalne życie dzielnicy. Przy czym mówiąc o lokalności mam na myśli przedsięwzięcia powstałe tutaj, na miejscu. Bo sama koncepcja Targu promuje różnorodność, więc poza lokalnymi specjałami mamy przegląd kulinarny z całego świata – zaznacza Krzysztof Cybruch, pomysłodawca Targu Śniadaniowego.
 
Goście odwiedzający Ratuszową w ten weekend będą mogli zasmakować kuchni gruzińskiej, azjatyckiej (w tym koreańskiej i wietnamskiej), nie zabraknie też lodów, kawy i tego, z czym najbardziej kojarzy się pobliskie ZOO, czyli waty cukrowej. O oprawę muzyczną zadbają w sobotę Laura Godziejewska oraz DJ Gofer. Natomiast w niedzielę zapraszamy amatorów dźwięków z czarnych płyt na targ vinylowy. Dla amatorów rozrywki na świeżym powietrzu będzie czekał tor do gry w boule oraz miejsce do gry w klasy. Oczywiście nie zabraknie też miejsca do odpoczynku i spokojnej konsumpcji specjałów. Tak jak w przypadku każdego wydarzenia organizowanego przez Targ Śniadaniowy, zapraszamy całe rodziny z dziećmi.

- Moda na spędzanie weekendów w kawiarniach i restauracjach funkcjonuje na Zachodzie od lat, sukcesywnie krzewimy ją także w Warszawie. Ludzie powoli stają się zmęczeni spędzaniem czasu w galeriach handlowych, które nie oferują takiego klimatu jaki daje spędzanie czasu na świeżym powietrzu. A co najważniejsze, Targ Śniadaniowy to miejsce, w którym możesz umówić się z sąsiadami, bliskimi lub znajomymi a nawet przyjść na randkę, spędzać czas w miłym towarzystwie i nawiązywać nowe znajomości. Wnioskując po frekwencji na naszych Targach to coś, czego Warszawiacy są stęsknieni – zaznacza Krzysztof Cybruch. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE