Strona główna Wiadomości 8 Warszawa: Nowe bistro w zabytkowym budynku
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Warszawa: Nowe bistro w zabytkowym budynku

Horecanet.pl, 8 listopada 2017

Kamienica pod Sowami, przy ul. Okrzei, po kilkudziesięciu latach zaniedbania i dewastacji, nabiera nowego blasku. Powstaje w niej nowy lokal, który swoją nazwę zaczerpnął od jej nazwy. Bistro pod Sowami klimatem, menu i wystrojem nawiązuje do 20. lat ubiegłego stulecia.

Autor: Bistro pod Sowami

Niegdysiejsza świetność Domu Massalskich, uznawana była za przykład secesyjnej kamienicy. Historia jednak kołem się toczy i prócz rewitalizacji obiektu, narożny lokal handlowy po raz kolejny gości restaurację.

Górna powierzchnia bistro, prezentuje przyjazne, jasne i przestronne wnętrze bistro, które skupiać się będzie na odtwarzaniu smaków dawnej Warszawy, w najlepszym wydaniu. Bistro pod Sowami oferuje swoim gościom najdoskonalsze potrawy z dziczyzny, dzikiego ptactwa, czy tak wybornych ryb jak jesiotr zachodni. Wnętrze spełnia oczekiwania najbardziej wymagającym, oferując miejsca przy długim i wygodnym barze, nieco niższych stołach zachęcających do integracji obcych sobie ludzi, czy regularnych kanap i krzeseł. Trzaski i szumy wydobywające się z muzyki emitowanej jedynie z gramofonów sprawią, że mała czarna kawa z krupnikiem sprawi dzień błogim i spokojnym.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK

Nieco inaczej ma się jednak sprawa, w piwnicach lokalu. Schodząc na poziom -1, spotykamy genialne nagłośnienie klubowe i już nieco inny, bardziej surowy i klubowy klimat. Nic dziwnego, skoro Bistro pod Sowami, postanowiło dosłownie wspierać konkurencję łącząc dolny poziom z klubową przestrzenią działającego już od ponad pięciu lat Bazaru. W ten sposób, w weekend usłyszeć tu można niebanalną muzykę we współczesnych aranżacjach, w czwartki koncerty, a nierzadko po prostu dobrą imprezę, co nie jest trudne zagospodarowując ponad 250 metrów kwadratowych wysokiej i przestrzennej zabytkowej piwnicy, której to mury nie jedno widziały.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE