Strona główna Wiadomości 11 Dwa nowe lokale Makarun
REKLAMA

Tylko u nas!

Dwa nowe lokale Makarun

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

Sieć nie zwalnia tempa. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, wraz z nowym rokiem w portfolio Makarun pojawiły się dwa kolejne lokale. Ruszyły w Katowicach, przy ul Młyńskiej i Warszawie, przy Al. Jana Pawła II 38.

Autor:

W lutym planowane jest otwarcie pierwszego punktu marki poza granicami Polski, ale na tym nie koniec.

- Prowadzimy rozmowy dotyczące otwarć naszych lokali w Galerii Północnej w Warszawie oraz Galerii Młociny, a także Galerii Mazovia w Płocku. Koncept bardzo dobrze przyjął się w centrach handlowych, a nasze wyniki są lepsze nic zakładaliśmy. Bardzo cieszy mnie również to, że nasz franczyzyobiorca z Katowic podpisał umowę na wyłączność, dotyczącą rozwoju sieci w tym mieście oraz Gliwicach. Również nasz partner z Rzeszowa będzie wzmacniać Makarun w tym mieście jako masterfranczyzobiorca – mówi w rozmowie z nami Marcin Szworak, właściciel sieci.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Aktualnie w ramach sieci spaghetterii działa ok. 20 lokali. Marka obecna jest w takich miastach jak Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Kędzierzyn-Koźle, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Chojna, Katowice, Łeba, Nowy Dwór Mazowiecki.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.