Strona główna Wiadomości 11 Dwa nowe lokale Makarun
REKLAMA

Tylko u nas!

Dwa nowe lokale Makarun

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

Sieć nie zwalnia tempa. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, wraz z nowym rokiem w portfolio Makarun pojawiły się dwa kolejne lokale. Ruszyły w Katowicach, przy ul Młyńskiej i Warszawie, przy Al. Jana Pawła II 38.

Autor:

W lutym planowane jest otwarcie pierwszego punktu marki poza granicami Polski, ale na tym nie koniec.

- Prowadzimy rozmowy dotyczące otwarć naszych lokali w Galerii Północnej w Warszawie oraz Galerii Młociny, a także Galerii Mazovia w Płocku. Koncept bardzo dobrze przyjął się w centrach handlowych, a nasze wyniki są lepsze nic zakładaliśmy. Bardzo cieszy mnie również to, że nasz franczyzyobiorca z Katowic podpisał umowę na wyłączność, dotyczącą rozwoju sieci w tym mieście oraz Gliwicach. Również nasz partner z Rzeszowa będzie wzmacniać Makarun w tym mieście jako masterfranczyzobiorca – mówi w rozmowie z nami Marcin Szworak, właściciel sieci.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Aktualnie w ramach sieci spaghetterii działa ok. 20 lokali. Marka obecna jest w takich miastach jak Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Kędzierzyn-Koźle, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Chojna, Katowice, Łeba, Nowy Dwór Mazowiecki.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Paweł Odrzywołek dyrektor działu stacji paliw Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.